دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۶۷۵۶۳
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

ارسال نخستین کاروان کمک‌های اهدایی نیکوکاران اردبیلی به سیل‌زدگان شمال کشور

(یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: نخستین کاروان کمک‌های اهدایی مردم نیک‌اندیش استان اردبیل به سیل‌زدگان شمال کشور ارسال می‌شود تا یاریگر آنها در شرایط سخت کنونی باشیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه ارسال نخستین کاروان کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان شمال کشور گفت: اردبیلی‌های نیکوکار تا کنون حدود 400 میلیون تومان به مردم سیل‌زده شمال کشور کمک کرده‌اند که کمک‌های آنها در اسرع وقت به مناطق مذکور ارسال شده است.
وی با اعلام اینکه مردم خیر استان اردبیل بیش از 41 میلیون تومان به صورت نقدی به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند، افزود: در بحث کمک‌های غیرنقدی، اردبیلی‌های نیکوکار از هیچ تلاشی دریغ نکرده و با اهدای مواد غذایی، آب معدنی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق گاز، بخاری، کفش، البسه، تلویزیون و سایر لوازم ضروری زندگی به یاری سیل‌زدگان شتافته‌اند.
دشتی با بیان اینکه از نخستین ساعات وقوع سیل در شمال کشور که موجب بروز مشکلات متعدد برای مردم در این مناطق شد، نیکوکاران اردبیلی با احساس مسئولیت وارد عمل شدند تا کمک‌های خود را به دست آنها برسانند، اعلام کرد: شاهد همبستگی مضاعفی در بین مردم استان اردبیل بودیم که برای یاری‌رسانی به همنوعان سیل‌زده خود در تلاش و کوشش بودند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در روزهای اخیر کمک‌های مردمی قابل توجهی توسط کمیته امداد جمع‌آوری شده است، گفت: همچنان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران اردبیلی هستیم تا بتوانیم ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان، به آنها در شرایط سخت زندگی کمک کنیم.
وی با بیان اینکه پویش مردمی «رفیق گلستان باشیم» کمک‌ شایانی را به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای بازسازی منازل و تهیه لوازم ضروری سیل‌زدگان شمال کشور به انجام رساند، افزود: مردم نیکوکار استان اردبیل می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌پرداخت #99*8877* یا از طریق واریز کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ و یا شماره حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی، کمیته امداد را در بازسازی منازل تخریب شده در سیل و تهیه اقلام ضروری سیل‌زدگان یاری کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید