دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۶۷۷۴۲
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

کمک یک میلیارد تومانی اردبیلی‌ها به سیل‌زدگان

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۴۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل از ابتدای جاری شدن سیل در استان‌های کشور با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند و تا کنون بیش از یک‌ میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه ارسال چهارمین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل‌زده گفت: شاهد همبستگی اجتماعی برای تأمین لوازم ضروری سیل‌زدگان هستیم که مردم نیکوکار استان اردبیل با کمک‌های خود بار دیگر به یاری هموطنان آسیب‌دیده شتافتند.
وی به کمک یک میلیارد تومانی نیکوکاران اردبیلی به صورت نقدی و غیرنقدی اشاره کرد و افزود: دست به دست هم داده‌ایم تا با یاری یکدیگر علاوه بر همدردی و تسکین آلام سیل‌زدگان، بتوانیم نقش مضاعفی را در تأمین نیازهای اساسی آنها برداریم.
دشتی با بیان اینکه مردم نوعدوست استان اردبیل در کنار امدادگران کمیته امداد می‌کوشند تا باری از دوش هموطنان سیل‌زده بردارند، اعلام کرد: از مردم نیک‌اندیش شهرستان‌ها و روستاهای تابعه استان اردبیل نیز قدردانی ویژه‌ای داریم که از هیچ تلاشی برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان دریغ نکرده‌ و همچنان با کمک‌های خود شادی‌بخش دل‌های آنها هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه بیش از 170 میلیون تومان از کمک‌های مردمی به صورت نقد و از طریق سامانه آنی‌پرداخت و سایر راه‌های الکترونیکی به سیل‌زدگان اختصاص داده شده است، گفت: کمک‌های نقدی به صورت سریع و ساده‌تری به دست آسیب‌دیدگان از سیل‌های اخیر می‌رسد که از تمامی نیکوکاران اردبیلی خواستاریم در صورت امکان از این طریق یاری‌رسان سیل‌زدگان باشند.
وی با بیان اینکه 450 میلیون تومان از کمک‌های مردم خیر استان اردبیل از طریق مراکز نیکوکاری به مناطق سیل‌زده ارسال شده است، افزود: مردم نوعدوست اردبیل با مراجعه به مساجد، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های کمیته امداد به خوبی به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده و در این روزهای سخت هموطنان سیل‌زده را تنها نگذاشته‌اند.
دشتی به ارسال 12 هزار و 130 دست البسه و کفش نو به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط نامناسب سیل‌زدگان ضرورت دارد بیش از پیش به یاری کودکان و سایر آسیب‌دیدگان بشتابیم که در این روزها چشم امید به راه خیران دوخته‌آند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل ارسال بسته‌های موادغذایی و آب معدنی را از دیگر اقدامات خیرخواهانه نیکوکاران اردبیلی برشمرد و گفت: همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای ارسال به مناطق سیل‌زده هستیم تا در این شرایط سخت، امید و شادابی را به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان اهدا کنیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید