دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۱۱۰
گزارشگر : ۹۲
در برنامه تلویزیونی «تزه‌ گون» مطرح شد:

200 پایگاه کمیته امداد استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در عید سعید قربان

(یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۵

قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: 200 پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در عید سعید قربان است تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانیم کمک‌های آنها را در اختیار خانوار تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر قرار دهیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهروز زلالی در برنامه تلویزیونی «تزه گون» با اشاره به اینکه 200 پایگاه ثابت و سیار به منظور دریافت نذورات عید قربان خیران اردبیلی در سطح استان برپا شده است که نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به آن کمک‌های خود را به دست اقشار آسیب‌پذیر برسانند، گفت: نیکوکاران با اهدای نذورات خود کمک شایانی را به منظور دستگیری از فقرا در عید سعید قربان به انجام می‌رسانند که به افزایش همبستگی اجتماعی در جامعه کمک خواهد کرد.
وی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد استان اردبیل همچون سال‌های گذشته آماده دریافت کمک‌های مردمی در عید سعید قربان است، افزود: پایگاه‌های کمیته امداد در محل‌های برگزاری نماز عید سعید قربان نیز نذورات خیران را دریافت خواهند کرد تا با یاری نیکوکاران هیچ نیازمندی در سطح استان فاقد گوشت قربانی نباشد.
زلالی با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی در همان روز عید سعید قربان در اختیار محرومان و نیازمندان استان اردبیل قرار خواهد گرفت، بیان کرد: موظف هستیم تمامی کمک‌های مردمی را در همان روز عید سعید قربان به دست فقرا و محرومان جامعه برسانیم.
قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه 60 مرکز نیکوکاری در مساجد و محله‌ها نذورات مردمی را دریافت خواهند کرد، گفت: نیکوکاران اردبیلی با مراجعه به مراکز نیکوکاری نیز می‌توانند کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت در محله خود برسانند.
وی با اعلام اینکه کد آنی‌پرداخت #045*8877* برای دریافت آسان کمک‌های مردمی در عید سعید قربان راه‌اندازی شده است، بیان کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 از دیگر روش‌های الکترونیکی کمیته امداد اردبیل برای دریافت کمک‌های مردمی است.
زلالی با اشاره به اینکه بهره گیری از روش‌های نوین و الکترونیکی علاوه بر اعتمادسازی، نقش بسزایی در کاهش هزینه‌ها دارد، اعلام کرد: از دیگر مزیت‌های مهم استفاده از روش‌های الکترونیکی، ارائه خدمات کیفی و برحسب نیاز مددجویان تحت حمایت است که در عید سعید قربان با استفاده از این تکنولوژی می‌توانیم به صورت ساده‌تری از محرومان جامعه دستگیری کنیم.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۷۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید