دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۴۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۵۷۴۳۴
گزارشگر : ۶۷
در پنج ماهه نخست سال‌جاری

کلید 80 واحد مسکونی به مددجویان اردبیلی اهدا شد

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۴۴

80 واحد مسکونی در پنج ماهه نخست سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل که فاقد منزل مناسب بودند، تحویل داده شد.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل به تشریح اقدامات حوزه مسکن و ساختمان این نهاد در پنج ماهه نخست سال‌جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرهاد آزادپور، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه 80 واحد مسکونی در پنج ماهه نخست سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شده است، گفت: این خانواده‌های شهری و روستایی فاقد منزل مناسب و مقاوم بودند که با تلاش امدادگران کمیته امداد مسکن مناسبی برای آنها ساخته شد تا از سرپناه مطلوبی برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه 28 واحد مسکونی به خانوار تحت حمایت ساکن در شهرها تحویل داده شده است، افزود: 14 مورد مسکن مددجویی نیز در حال ساخت است که پس از تکمیل به خانوار تحت حمایت تحویل داده خواهد شد.

آزادپور با اعلام اینکه تا کنون یک‌میلیارد و 800 میلیون تومان در سال‌جاری در جهت ساخت و تأمین مسکن مددجویان شهری هزینه پرداخت شده است، بیان کرد: خدمات عمرانی کمیته امداد به صورت هدفمند و پس از بررسی مشکلات و اولویت بندی نیازهای اساسی مددجویان ارائه می‌شود.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان با اشاره به اینکه 52 مسکن مددجویی در روستاها و مناطق محروم استان ساخته شده و در اختیار مددجویان قرار گرفته است، گفت: 632 میلیون تومان به منظور ساخت منزل مددجویی برای خانوار تحت حمایت که در روستاها، مناطق محروم و مرزنشین استان سکونت دارند، هزینه پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی کمیته امداد قرار دارند، افزود: امید است با تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های اجرایی و نیکوکاران بتوانیم اقدامات قابل توجهی را در این مناطق به انجام رسانیم.

آزادپور با اشاره به اینکه 257 منزل مددجویی مورد تعمیرات و بهسازی قرار گرفته است، بیان کرد: پس از بررسی کارشناسان فنی، منازلی که ممکن است سلامت خانواده‌های تحت حمایت را تهدید کند مورد تعمیر، بهسازی و مقاوم سازی قرار می‌گیرد که در این زمینه بیشترین خدمات عمرانی به مددجویان ساکن در مناطق محروم ارائه شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان با بیان اینکه بیش از 342 میلیون تومان در جهت بهسازی منازل مددجویی هزینه پرداخت شده است، گفت: از خیران خواستاریم تا با کمک‌های خود بیش از پیش کمیته امداد را در دستگیری از خانواده‌های نیازمند یاری کنند تا بتوانیم خدمات عمرانی گسترده‌تری را به اقشار آسیب پذیر ارائه کنیم.

وی با اعلام اینکه ساخت مسکن و ایجاد سرپناه مناسب و مقاوم برای خانواده‌های تحت حمایت از جمله خدمات ارزنده کمیته امداد است که با یاری خیران، مسئولان و دستگاه‌های اجرایی می‌توانیم گام‌های مؤثرتری را برای خانه‌دار شدن مددجویان برداریم، افزود: تلاش داریم با تعامل و همکاری هر چه بیشتر بنیاد مسکن، بسیج مهندسان سپاه حضرت عباس(ع)، بسیج سازندگی، انجمن خیران مسکن‌ساز و مهندسان خیر فعالیت‌های چشمگیری را برای خانه‌دار شدن مددجویان به انجام رسانیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید