دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۷:۴۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۵۷۴۴۴
گزارشگر : ۶۷

13دستگاه وانت به مددجویان اردبیلی واگذار شد

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۴۵

13 دستگاه خودروی وانت نیسان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل واگذار شد تا مسیر توانمندسازی و خوداتکایی آنها هموار شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گزارشی از واگذاری خودروی وانت نیسان به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جهانبخش نژادجواد، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه 13 دستگاه خودروی وانت نیسان به مددجویان تحت حمایت ساکن در روستاها و مناطق محروم واگذار شده است، گفت: بیش از 400 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت واجد شرایط پرداخت شد تا آنها پس از تحویل خودرو بتوانند به استقلال اقتصادی دست یابند.

وی با اعلام اینکه تا کنون 34 مورد از پرونده‌های مددجویانی که متقاضی دریافت خودروی وانت نیسان هستند تکمیل شده است، بیان کرد: پرونده‌های تکمیلی به صندوق کارآفرینی امید معرفی می‌شوند تا مددجویان با دریافت وام اشتغال بتوانند وارد بازار کار و کسب درآمد شوند.

نژاد جواد با بیان اینکه بر اساس تفاهمنامه منعقده با صندوق کارآفرینی امید و شرکت خودروسازی زامیاد تلاش داریم برای مددجویانی که در مناطق محروم و مرزنشن سکونت دارند اشتغال پایدار ایجاد کنیم، افزود: خودروی وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه به مددجویان مناطق محروم و روستایی استان واگذار می‌شود که این امر می‌تواند به رونق و توسعه چنین مناطقی کمک کند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان با اشاره به اینکه حدود 50 درصد از طرح‌های اشتغال این نهاد در مناطق محروم و مرزنشین اجرا شده است، گفت: توسعه و پیشرفت مناطق محروم همواره در اولویت برنامه‌های کمیته امداد استان قرار دارد که تلاش داریم با فعالیت‌های گسترده‌تر گام‌های موثری را در این زمینه برداریم.

وی با بیان اینکه مناطق محروم و روستایی اردبیل ظرفیت بسیار بالایی برای اجرای طرح‌های دامپروری و کشاورزی دارند، افزود: در کنار اجرای این طرح‌های اشتغال، درصدد هستیم با بهره‌گیری از استعدادهای نهفته مددجویان و ظرفیت‌های مناطق روستایی طرح‌های نوین و جدیدی را در مناطق محروم به انجام رسانیم.

نژادجواد با اشاره به اینکه واگذاری خودرو به مددجویان روستایی موجب تسهیل در روند عرضه محصولات دامپروری و کشاورزی از روستاها به شهر می‌شود، بیان کرد: اشتغال‌زایی، تقویت رونق اقتصادی و توسعه مناطق محروم از جمله اهداف مهم واگذاری خودرو به مددجویان روستایی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۲۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید