دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۰
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۶۷۲۵۷
گزارشگر : ۹۲

اعتماد عمومی به کمیته امداد مشارکت‌ پرشور خیران اردبیلی در جشن نیکوکاری را رقم زده است

(پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷) ۱۰:۰۰

افراد شاخص استان اردبیل با دعوت از مردم خیر و نیکوکار این استان خواستار مشارکت همه‌جانبه در «جشن نیکوکاری» شدند تا در شرایط سخت اقتصادی که گریبان خانوار بی‌بضاعت را گرفته است، یاریگر یکدیگر باشیم که اعتماد عمومی به کمیته امداد مشارکت‌ پرشور خیران اردبیلی را در این جشن رقم زد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه‌های نمازجمعه با اشاره به ضرورت حمایت از نیازمندان و مستمندان در وضعیت اقتصادی کنونی، گفت: ائمه اطهار(ع) شب‌ها خرابه‌ها را می‌گشتند و بر بالین بیچارگان گریه می‌کردند که این همان هویت شیعه است.
وی با بیان اینکه پیامبران و امامان(ع) بر بی‌پدران پدری می‌کردند، اعلام کرد: بی‌شک می‌توان با سفره ساده مراسمات ساده نوروز را در کنار خانواده جشن گرفت و نیاز نیست با تجملات و تشریفات این امر را به انجام رساند.
کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل با اشاره به اینکه کار پسندیده‌ای که کمیته امداد هر سال طی سه روز در جشن نیکوکاری به انجام می‌رساند و همواره با مشارکت همه‌جانبه خیران همراه است موجب نشاط اجتماعی می‌شود، گفت: برگزاری جشن نیکوکاری روحیه همدلی را در بین آحاد مختلف جامعه افزایش داده و مردم در کمک کردن به نیازمندان از همدیگر پیشی می‌گیرند.
وی با بیان اینکه مشارکت در جشن نیکوکاری باعث می‌شود تا همه در آغاز سال نو با خوشحالی به استقبال عید نوروز بروند، افزود: فعالیت‌های بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته که امیدواریم شاهد حضور پرشور نیکوکاران اردبیلی در جشن نیکوکاری باشیم.

کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری حجت الاسلام ولی نظرپور، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: به فکر دیگران و محرومان جامعه بودن، از وظایف مهم دینی و ملی هر مؤمنی است که خیران با حضور چشمگیر خود در «جشن نیکوکاری» می‌توانند به وظیفه خود در قبال نیازمندان عمل کنند.
وی با اشاره به اینکه همبستگی اجتماعی با مشارکت مردم افزایش خواهد یافت که اگر مردم جامعه به فکر یکدیگر باشند، مشکلات یکی پس از دیگری رفع خواهند شد، بیان کرد: در وضعیت کنونی جامعه که مشکلات اقتصادی موانع بسیاری ایجاد کرده است، خیران اردبیلی بار دیگر در جشن نیکوکاری حضور خواهند یافت و دل‌های نیازمندان را شادی و نشاط خواهند بخشید.

کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری حمید لطف‌الهیان، شهردار اردبیل با بیان اینکه در روزهای پایانی سال واقع شده‌ایم و خانواده‌ها با نشاط و شادابی در حال آماده شدن برای عید نوروز هستند، اعلام کرد: در بین خانواده‌های اردبیلی، افرادی هستند که به دلیل شرایط اقتصادی نمی‌توانند نیازهای اساسی خود را تأمین کنند که باید کاری کنیم تا همگی شاد باشیم.
وی با اشاره به اینکه حضور پرشور در جشن نیکوکاری امید بخش اقشار آسیب‌پذیر خواهد بود، بیان کرد: هر کمکی به نیازمندان به سوی خودمان باز خواهد گشت که باید در روزهای سخت و دشوار زندگی همواره یاریگر خانوار بی‌بضاعت جامعه باشیم.

کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
حسین شایقی، رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با اعلام اینکه بحث احسان و نیکوکاری یکی از آموزه‌های قرآنی و دینی ماست، بیان کرد: از تمامی نخبگان، فرهیختگان و مردم استان اردبیل که همواره در کار خیر پیشقدم هستند دعوت می‌شود تا با حضور در جشن نیکوکاری گرمابخش کانون خانوار نیازمند باشند.
وی با بیان اینکه بهتر است همراه با فرزندان در جشن نیکوکاری شرکت کنیم، گفت: از همان دوران کودکی باید کمک به دیگران را به کودکان و نوجوانان بیاموزیم تا در آینده مستضعفان جامعه را فراموش نکنند.
کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
بهرام آقاخانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن دعوت از تمامی ورزشکاران برای حضور پرشور در جشن نیکوکاری، گفت: اهالی ورزش استان اردبیل که همواره با جوانمردی یاریگر نیازمندان هستند، در جشن نیکوکاری نیز شرکت کرده و این امر را به سایر افراد جامعه نیز سفارش خواهند کرد.
وی با بیان اینکه یکی از ارکان و مولفه‌های مهم در بین ورزشکاران اردبیلی ایثار و کمک به دیگران است، افزود: با روحیه پهلوانی در جشن نیکوکاری حضور خواهیم یافت تا یاور ایتام و اقشار آسیب‌پذیرباشیم.
کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
قاسم رحیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه اقشار ضعیف و دهک‌های پایین جامعه چشم‌انتظار یاری‌رسانی خیران در آستانه سال نو هستند، گفت: جشن نیکوکاری فرصتی برای دستگیری از فقرا است تا نیازهای خانوار بی‌بضاعت تأمین شود.
وی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی، به خصوص کارگران فصلی دچار مشکلات متعدد شده‌اند، افزود: انتظار داریم در این شرایط حساس و بحرانی مردم نیکوکار استان اردبیل همچون سنوات گذشته در جشن نیکوکاری شرکت کنند و مرهمی بر دردهای نیازمندان بگذارند.

کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
دکتر جواد وهاب‌زاده، متخصص روانپزشکی استان اردبیل با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری فرصت مغتنمی است برای یاری‌رسانی به نیازمندان، اعلام کرد: باید از این فرصت استفاده کرد و به یاری همنوعان نیازمند شتافت.
وی با بیان اینکه برگزاری جشن نیکوکاری شیوه‌ای خداپسندانه در زمینه دستگیری از فقرا است، اعلام کرد: از تمامی پزشکان و پرستاران خیر خواستارم تا با حضور در جشن نیکوکاری به نیازمندان استان اردبیل کمک کنند.
کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری حسین ایرانی، از خیران اصناف و بازاریان استان اردبیل با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان همچون سنوات گذشته در جشن نیکوکاری شرکت خواهند کرد، افزود: عید نوروز در پیش است و باید همه به فکر یکدیگر باشیم و شادی‌های خود را تقسیم کنیم.
وی با بیان اینکه باید کمک کنیم تا هیچ سرپرست خانواری شرمنده همسر و فرزندانش نباشد، اعلام کرد: در جشن نیکوکاری با حضور چشمگیر خود شادی‌بخش ایتام و کودکان نیازمند شویم که چشم انتظار هدایا و کمک‌های خیران هستند.
کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری
سردار ناصر دستاری، جانباز سرافراز دفاع مقدس استان اردبیل آحاد مختلف مردم را برای یاری‌رسانی به فقرا و نیازمندان و حضور پرشور در جشن نیکوکاری دعوت کرد و گفت: در جنگ اقتصادی کنونی بسیاری از خانوارها از روی فرزندان خود شرمنده هستند که با کمک به آنها باید شرمساری را به سمت دشمن روانه کنیم.
وی با بیان اینکه بیایید در شادی نیازمندان شریک باشیم، اعلام کرد: جشن نیکوکاری، معنویت بسیار در پی دارد که با شرکت در آن می‌توانیم روحیه امید و شادابی را همواره حفظ کنیم.

کمیته امداد, استان اردبیل, جشن نیکوکاری

تعداد بازدید : ۷۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید