دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۶۷۶۸۹
گزارشگر : ۹۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل:

سومین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل‌زده ارسال شد

(سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸) ۱۵:۰۷

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: سومین کاروان کمک‌های مردم نیکوکار استان اردبیل در قالب سبد غذایی، آب آشامیدنی، پتو، لوازم خانگی و سایر نیازهای اساسی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به ارسال سومین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل‌زده گفت: تا کنون اردبیلی‌های نیکوکار بیش از 850 میلیون تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی به سیل‌زدگان سراسر کشور کمک کرده‌اند.
وی با اعلام کمک حدود 140 میلیون تومانی خیران اردبیلی به سیل‌زدگان، بیان کرد: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل در قالب سبد غذایی، آب آشامیدنی، پتو، لوازم خانگی و سایر نیازهای اساسی به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند که کمک‌های آنها بدون فوت وقت به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.
توحیدی با بیان اینکه همچنان شاهد حضور پرشور خیران در مساجد، پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان اردبیل برای تحویل هدایا و کمک‌های مردمی هستیم، افزود: نهادینه‌شدن فرهنگ انفاق و احسان را در بین تمامی آحاد مختلف مردم استان اردبیل می‌توان مشاهده کرد که از هیچ تلاشی برای رفع نیازهای ضروری سیل‌زدگان دریغ نمی‌کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در اقدامی خیرخواهانه یکی از خیران اردبیلی 20 هزار بطری یک‌ونیم لیتری آب معدنی به سیل‌زدگان اهدا کرده است، گفت: ارزش آب معدنی اهدایی بیش از 23 میلیون تومان برآورد شده است که در سریع‌ترین زمان ممکن به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
وی با بیان اینکه دومین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل نیز شامل 200 میلیون تومان کمک‌های غیرنقدی بود که به دلیل مشکلات اساسی سیل‌زدگان و احتیاج بسیار سریع آنها به مواد غذایی، آب‌ آشامیدنی و پتو در مدت زمان کوتاهی با یاری خیران تهیه و به مناطق سیل‌زده ارسال شد، افزود: با اطلاع‌رسانی از نیازهای ضروری سیل‌زدگان تلاش گسترده‌ای را به کار گرفته‌ایم تا با همدلی و یاری نیکوکاران اردبیلی بتوانیم بخشی از مشکلات آنها را رفع کنیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید