دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۲۵۲
گزارشگر : ۹۲
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اردبیل خبر داد:

مشارکت خیران اردبیلی در پویش «فقط به عشق علی» با توزیع 500 سبدغذایی

(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی با پیوستن به پویش «فقط به عشق علی» و از طریق مراکزنیکوکاری تا کنون 500 سبدغذایی را در بین فقرا و محرومان توزیع کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی در حاشیه توزیع سبدکالا در بین خانوار تحت حمایت این نهاد، گفت: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل با پیوستن به پویش «فقط به عشق علی» تا کنون 500 سبد غذایی را تهیه و از طریق مراکز نیکوکاری به دست مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه رسانده‌اند.
وی با اشاره به اینکه همچنان شاهد اهدای سبدغذایی و کمک‌های نقدی خیران در قالب این پویش خیرخواهانه هستیم، بیان کرد: حسن توجه نیکوکاران اردبیلی به نیازمندان به خصوص در مناسبت‌های مختلف بسیار چشمگیر است که میـوان با استفاده از این ظرفیت بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه را برطرف کرد.
توحیدی با بیان اینکه پویش «فقط به عشق علی» به مناسبت عید سعید غدیرخم و برای تهیه سبد غذایی و توزیع آن در بین اقشار آسیب‌پذیر راه‌اندازی شده است، افزود: از نیکوکاران خواستاریم تا با پیوستن به این پویش مردمی، کمیته امداد استان اردبیل را بیش از پیش در تهیه نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند جامعه یاری کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا و پیوستن به پویش «فقط به عشق علی» کد آنی‌پرداخت #045*8877* است،گفت: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان جامعه در عید سعید غدیرخم اعلام آمادگی کنند.
وی با اعلام اینکه 60 مرکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران در عید سعید غدیرخم برای یاری‌رسانی به محرومان خواهند بود، بیان کرد: پویش «فقط به عشق علی» فرصتی مغتنم است تا در روزهای شاد، فقرا و مستمندان را فراموش نکنیم و حتی با اندک نذورات خود آنها را نیز در شادی‌‌های‌مان سهیم کنیم.
توحیدی با اشاره به اینکه 38 هزار خانوار در قالب 80 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، بیان کرد: با هم‌افزایی و کمک‌های نیکوکاران می‌توانیم در مناسبت‌های مهم سال که شور و نشاط اکثر خانواده‌ها را در بر می‌گیرد، شادی را به منازل نیازمندان اردبیلی ببریم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل در ادامه سخنان خود به کمک 16 میلیارد و 500 میلیون تومانی نقدی و غیرنقدی خیران اردبیلی به خانواده‌های نیازمند در چهار ماهه امسال اشاره کرد و گفت: کمک‌های مردمی در چهار ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 67 درصد افزایش داشته است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید