دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۳۶۹
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

6 هزار دانش‌آموز نیازمند اردبیلی چشم انتظار کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۷:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: حدود شش هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل چشم‌ انتظار کمک‌های مردمی برای تأمین نیازهای تحصیلی خود در جشن عاطفه‌ها هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در نشست خبری با خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه با بیان اینکه حدود شش هزار دانش‌آموز در سطح استان اردبیل تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: کمیته امداد با یاری خیران اردبیلی تلاش دارد تا بخش مهمی از نیازهای اساسی دانش‌آموزان بی‌بضاعت را رفع کند تا آنها بی‌دغدغه و با آرامش خاطر در سال‌تحصیلی جدید وارد مدرسه شوند.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم در برگزاری جشن عاطفه‌ها تأمین نیازهای ضروری دانش‌آموزان مستمند است تا آنها به دلیل مشکلات زندگی از تحصیل بازنمانند، بیان کرد: جشن عاطفه‌ها فرصتی برای فراهم کردن زمینه تحصیل کودکان و نوجوانان نیازمند است تا استعدادهای نهفته‌شان شکوفا شده و در آینده به افراد موفقی تبدیل شوند.
دشتی با بیان اینکه از یکایک نیکوکاران خواستاریم تا با کمک‌های خود کمیته امداد را در یاری‌رسانی به دانش‌آموزان مستمند اردبیلی بیش از پیش یاری کنند، افزود: همچون سال گذشته تلاش داریم کیف و لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان تحت حمایت را تأمین کنیم که امیدواریم با کمک‌های خیران، در زمینه تهیه پوشاک و کتاب‌های درسی آنها نیز گام‌های موثری برداشته شود.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها در سال‌جاری با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» برگزار خواهد شد، گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت دارای استعدادهای بسیاری هستند که اگر مورد توجه قرار گیرد می‌توانند علاوه بر دستیابی به مدارج عالی علمی، در جامعه نیز نقش بسزایی را ایفا کنند.
وی با اعلام اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها روز پنجشنبه هفتم شهریور 98 در پایگاه‌های سطح شهر و میدان‌های اصلی استان اردبیل برگزار خواهد شد، بیان کرد: هشتم شهریور 98 نیز در میعادگاه‌های نماز جمعه چشم انتظار کمک‌های نمازگزاران مومن استان اردبیل در جشن عاطفه‌ها خواهیم بود.
دشتی با اشاره به اینکه ۲۱۲ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها هستند، افزود: 1200 مدرسه هم آماده میزبانی از مراسم جشن عاطفه‌ها است تا از این طریق بتوانیم نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت را برطرف کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ برای اعلام چگونگی کمک‌رسانی به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل به صورت 24 ساعته در اختیار خیران قرار دارد، گفت: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* نیز می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست دانش‌اموزان نیازمند استان اردبیل برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید