دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۸
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۴۲۷
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

کلید 27 مسکن مناسب همزمان با «روز انفاق» به مددجویان اردبیلی اهدا شد

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 27 مسکن مددجویی به میمنت روز «انفاق» و همزمان با هفته دولت تحویل خانوار تحت حمایت شد تا در ایام گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان «رجایی و باهنر» از سرپناه مناسب و مقاوم بهره‌مند شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه 27 مسکن مددجویی به میمنت روز انفاق و در هفته دولت به خانوار تحت حمایت که فاقد مسکن مناسب بودند، تحویل داده شده است، گفت: این خانواده‌های تحت حمایت که به دلیل نبود منزل مناسب با مشکلات بسیاری روبه‌رو بودند، با حمایت‌های خیران و دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت صاحب‌خانه شدند.
وی با بیان اینکه از جمله اقدامات مهم کمیته امداد برای دستگیری از اقشار آسیب‌پذیر تأمین مسکن مناسب است، افزود: بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای ساخت 27 منزل مددجویی هزینه پرداخت شده که بخشی از آن توسط خیران و کمک‌های مردمی به این امر اختصاص یافته است.
دشتی با اشاره به اینکه 9 مسکن مددجویی در شهر و 18 مسکن مددجویی در روستاهای استان اردبیل ساخته و در اختیار خانوار تحت حمایت قرار گرفته است، بیان کرد: فعالیت‌های گسترده‌ای در کمیته امداد انجام گرفته است تا اعتبارات به سمت مناطق محروم سوق پیدا کند و شاهد توسعه و پیشرفت این مناطق باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه کمیته امداد اردبیل با همکاری بنیاد مسکن، بسیج سازندگی، مجمع مهندسان خیر، انجمن خیران مسکن‌ساز و نیکوکاران این استان درصدد است تا برای تمامی خانوار تحت حمایت که از مشکل مسکن رنج می‌برند، منزل مناسبی تهیه کند، اعلام کرد: 2300 خانوار تحت حمایت فاقد مسکن مناسب هستند که تلاش خود را به کار گرفته‌ایم با همکاری‌های گسترده‌تر دستگاه‌های اجرایی و نیکوکاران اردبیلی سرپناه مناسبی برای آنها تأمین شود.
وی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی در قالب «طرح رضوان» می‌توانند کمک‌های خود را برای ساخت منزل مناسب برای خانوار تحت حمایت اختصاص دهند، گفت: طرح «رضوان» از جمله طرح‌های حمایتی کمیته امداد استان اردبیل به ‌منظور تأمین و تکمیل مسکن خانوار تحت حمایت است که تاکنون با بهره‌گیری از این طرح بسیاری از مددجویان صاحب‌خانه شده‌اند.
دشتی با بیان اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی و کمک به ساخت مسکن مقاوم برای مددجویان اردبیلی کد آنی‌پرداخت #045*8877* است، اعلام کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان در زمینه ساخت و خرید مسکن مددجویی اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید