دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۰
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۴۲۸
گزارشگر : ۹۲
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اردبیل:

60 مرکز نیکوکاری در استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۳۰

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی با مراجعه به 60 مرکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود را برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند، به این مراکز اهدا کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی با اعلام اینکه 60 مرکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها هستند، گفت: خیران با مراجعه به این مراکز می‌توانند بی‌واسطه و در سریع‌ترین زمان ممکن کمک‌های خود را در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت جامعه قرار دهند.
وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری مسیر کمک‌های خیران را به سمت نیازمندان کوتاه‌تر کرده‌اند، افزود: مراکز نیکوکاری در مساجد و محله‌ها و همچنین حسینیه‌ها در ماه محرم نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان مستضعف هستند.
توحیدی با اشاره به اینکه خیران حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در سال 97 به تأمین لوازم تحریر، پوشاک و سایر مشکلات دانش‌آموزان در قالب جشن عاطفه‌ها به مراکز نیکوکاری استان اردبیل کمک کرده بودند، بیان کرد: امید است در سال‌جاری نیز شاهد حضور پرشور خیران در جشن عاطفه‌ها و به خصوص مراکز نیکوکاری باشیم تا هیچ دانش‌آموز نیازمندی به دلیل فقر و تنگدستی از تحصیل باز نماند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مراکز نیکوکاری به خوبی توانسته‌اند با ارائه خدمات مختلف به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر حسن توجه و اعتماد اهالی محله و سایر خیران را به خود جلب کنند، گفت: بسیار خرسندیم که مراکز نیکوکاری در محله‌ها به خوبی به وظایف خود عمل کرده‌اند و با تلاش‌های شبانه‌روزی بخش مهمی از نیازهای ضروری فقرا و محرومان را در محله خود، برطرف کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه مردم نیک‌اندیش استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود در جشن عاطفه‌ها را به نزدیک‌ترین مرکز نیکوکاری محل سکونت خود تحویل دهند، بیان کرد: این کمک‌ها در اسرع وقت به دست دانش‌آموزان نیازمند خواهد رسید تا در کنار سایر همنوعان خود با آرامش خاطر وارد مدرسه شوند.
توحیدی با بیان اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ برای اعلام چگونگی کمک‌رسانی به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل در اختیار خیران قرار دارد، افزود: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* نیز می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست دانش‌اموزان مستمند استان اردبیل برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید