دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۱۲۶۵
گزارشگر : ۹۴

حضور 3000 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی در پیاده‌روی اربعین

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۳

رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار مددجوی کمیته امداد این استان در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال شرکت کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور بیش از 3000 نفر از مددجویان این نهاد در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال، گفت: کمیته امداد بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های سفر این مددجویان را پس از بازگشت آنان تأمین می‌کند که در این خصوص، یک میلیارد و 582 میلیون تومان در سال جاری به این امر اختصاص‌یافته است.
مظاهری بابیان اینکه یکی از برنامه‌های کاری کمیته امداد، اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی است، تصریح کرد: اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی موجب تقویت روحیه معنوی، ارتقا باورهای دینی و آشنایی آن‌ها با سیره ائمه اطهار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: رشد و تقویت فرهنگ عاشورایی در بین مددجویان، از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در جهت توانمندسازی فرهنگی و فکری آنان است.
مظاهری به حضور بیش از هزار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی در پیاده‌روی اربعین سال گذشته اشاره و یادآور شد: در این زمینه در سال گذشته 600 میلیون تومان به مددجویان اهداء شد.
رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ضمن فراخوانی از مردم نیکوکار جهت مساعدت به زائران تحت حمایت این نهاد، گفت: سامانه #074*۸۸۷۷* آماده دریافت کمک‌های مردمی در خصوص کمک به نیازمندان این نهاد است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید