دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۲۹۴
گزارشگر : ۱۰۳
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی مطرح کرد

ارائه ۲۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۸

در ۶ ماهه نخست سال جاری در راستای توانمندسازی مددجویان آذربایجان‌غربی، بیش از ۲۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر امیرنیا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری در راستای توانمندسازی مددجویان آذربایجان‌غربی، بیش از ۲۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در ۶ ماهه امسال برای ۸۷۴ مددجوی استان اشتغال‌زایی صورت گرفته که نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۶۴ درصد رشد داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: مهاباد با پرداخت 107 طرح اشتغال‌زایی اجرا شده و با ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  تسهیلات اشتغال در سطح استان پیشرو بوده است.

وی خاطرنشان کرد: رشته دامپروری با ۵۲۵ مورد، بیشترین طرح اشتغال اجرا شده توسط مددجویان در آذربایجان‌غربی را شامل می‌شود.

امیرنیا با اشاره به برنامه‌های نیم سال دوم امسال گفت: اجرای طرح‌های جدید با استفاده از شیوه نوین راهبران شغلی، اجرای طرح احداث بیش از ۲۰۰ نیروگاه خورشیدی برای اشتغال مددجویان و پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از اهم اهداف و برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد آذربایجان‌غربی محسوب می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید