دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۳۲۲
گزارشگر : ۹۵

تعامل با کارفرمایان برای به کارگماردن 200 مددجوی کرمانشاهی

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد برای به کارگماردن و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان با کافرمایان تعامل برقرار می کند، گفت: در نیمه نخست امسال با ایجاد تعامل با کارفرمایان بیش از 200 مددجوی کرمانشاهی در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان غیر دولتی به کار گمارده شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد با کارفرمایان و موسسات کاریابی به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان تعامل برقرار می کند، گفت: کمیته امداد به منظور به کارگماردن مددجویان تحت حمایت بسته های تشویقی به کارفرمایان پرداخت می کند.

جلیلیان عنوان کرد: پرداخت وام قرض الحسنه تا سقف 250 میلیون تومان یکی از اصلی ترین بسته های تشویقی این نهاد به کارفرمایان در ازای به کارگماری پنج مددجو است.

رشید جلیلیان تصریح کرد: اعطای پاداش نقدی، پرداخت هزینه های آموزشی و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال از دیگر بسته های تشویقی این نهاد به شمار می رود.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه بیش از 200 مددجوی کرمانشاهی طی تعامل این نهاد با کارفرمایان در کارخانه ها، شرکت ها و سازمان غیر دولتی به کار گمارده شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: این نهاد آمادگی دارد نیروی کار مورد نیاز کارفرمایان را از میان مددجویان تحت حمایت انتخاب و به این کارفرمایان معرفی کند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید