دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۳۲۵
گزارشگر : ۷۶
در شش ماهه نخست امسال محقق شد

اجرای 1822 طرح اشتغال توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از اجرای طرح های اشتغال در شش ماهه نخست امسال ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خالد سیار، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه در شش ماهه نخست سال جاری هزار و 822 طرح اشتغال توسط این نهاد اجرا شده است، گفت: برای اجرای طرح های اشتغال طی این مدت بیش از 53 میلیارد و 692 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شده است.                                                                                              

وی با بیان اینکه در این مدت 402 نفر از طریق اعتبارات امدادی و 791 نفر نیز از منابع صندوق توسعه ملی، تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند، افزود: 393 نفر از مددجویان تحت حمایت مستعد اشتغال نیز پس از معرفی به بانک‌های عامل تسهیلات اشتغال دریافت کردند.                                                                          

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اکنون حدود 30 هزار طرح اشتغال تحت نظارت این نهاد در حال اجرا است، عنوان کرد: ناظران طرح های اشتغال با نظارت‌های دقیق خود در طول اجرای طرح مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به مجریان ارائه می‌کنند.                                                     

وی با یادآوری اینکه بیشترین شغل ایجاد در شش ماهه نخست امسال در بخش دامپروری بوده است، افزود: 948 نفر از مددجویان پس از دریافت تسهیلات اشتغال به انجام فعالیت های دامپروری و دامداری اقدام کرده اند.                                                                                                                                     

سیار اظهار کرد: از مجموع طرح های اشتغال اجرا شده در شش ماهه نخست امسال 593 طرح در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی اجرا شده است.

 انتهای پیام                                                                                                                          


تعداد بازدید : ۵۶۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید