دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۱۳۵۱
گزارشگر : ۱۰۲

تولید 543 تخته فرش و محصولات صنایع دستی توسط مددجویان کمیته امداد لرستان

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲

مدیر کل کمیته امدادلرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 543 تخته فرش، جاجیم، تابلو فرش وگلیم توسط مدد جویان تولید و بصورت تضمینی توسط این نهاد خریداری شده است

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیر کل کمیته امداد لرستان با اشاره به اجرای طرح های مشاغل خانگی گفت: زنان سرپرست خانوار در کنار دریافت خدمات حمایتی وکمک معیشت از تسهیلات آسان و قرض الحسنه بهره مند می شوند.

وی به آموزش فنی وتخصصی به مددجویان مستعد اشاره کرد وافزود:  شناسایی و خدمات مشاوره شغلی وآموزش های تخصصی این نهاد به صورت رایگان به مددجویان ارائه می شود.

مدیر کل کمیته امداد به خرید تضمینی صنایع دستی تولیدی مددجویان اشاره کرد وگفت: بر اساس تصمیم معاون اشتغال وخودکفایی این نهاد محصولات بافته شده توسط شرکت صنعت آفرینان امداد در مرکز به نرخ کارشناسی خرید و به بازار فروش عرضه می شود.

وی با اشاره به تولید 543 تخته فرش، گلیم،جاجیم وتابلو فرش توسط مجریان طرح خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار گفت: این محصولات به متراژ یک هزارو 100 متر مربع وارزش9 میلیاردو 390 میلیون ریال می باشد.

وی افزود: با حمایت کمیته امداد 300طرح خوداشتغالی در زمینه فرش بافی،گلیم،تابلو فرش با دریافت تسهیلات ارزان قیمت فعالیت می نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید