دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۷
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۱۳۷۳
گزارشگر : ۱۰۰

تولیدات مددجویان کارآفرین ایلام در معرض دید زائران اربعین

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۷

تعداد بیش از 20 غرفه مربوط به تولیدات اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد استان ایلام به صورت بازارچه در پنج شهرستان این استان به صورت همزمان گشایش یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام در آئین آغاز بکار نمایشگاه شهرستان چرداول که با حضور فرماندار و امام جمعه این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: بازارچه فروش تولیدات کارآفرینی مددجویان این نهاد در شهرستانهای ایلام، ایوان، مهران، چرداول و سیروان که محل گذر زائران اربعین است فعالیت خود را آغاز کرده اند.
روح اله سلیمانی با بیان اینکه این شهرستانها  از اصلی ترین گذرگاههای عتبات عالیات در این استان هستند گفت: در این بازارچه ها محصولاتی همچون فرش و گلیم دستباف، شیرینی جات و غذاهای بومی و محلی، عسل طبیعی، محصولات چرمی و صنایع دستی گوناگون که تولیدات مددجویان کارآفرین این استان است در معرض فروش گذاشته شده اند.
وی با بیان اینکه فروش تولیدات مددجویان کارآفرین و کسب درآمد برای آنان یکی از اهداف اصلی گشایش این بازارچه ها است گفت: این بازارچه ها با هدف بهره گیری اقتصادی از ظرفیت و برکت اربعین و حضور انبوه زائران در استان ایلام و در راستای اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی مددجویان این استان راه اندازی شده اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: سال گذشته نیز برپایی بازارچه تولیدات مددجویان این استان در روزهای منتهی به اربعین درآمد بسیار خوبی را نصیب مددجویان این استان کرد و امسال نیز این بازارچه با همین هدف تا پایان مهر ماه در این شهرستانها برپا خواهد بود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید