دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۳۷۱۹
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی همیار کمیته امداد استان اردبیل در «جشن نیکوکاری»

(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۴۶

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: برای رسیدگی هرچه بیشتر به مشکلات خانوار بی‌بضاعت نیازمند یاری‌رسانی خیران و مسئولان هستیم که در این زمینه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل بیش از پیش همیار این نهاد در رسیدگی به امور فقرا و به خصوص برگزاری با شکوه‌تر «جشن نیکوکاری» هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در دیدار با مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی با این نهاد، گفت: روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی همچون سنوات گذشته همیار و یاریگر کمیته امداد استان اردبیل در رسیدگی به امور فقرا و به خصوص برگزاری با شکوه‌تر «جشن نیکوکاری» هستند.
وی با اشاره به اینکه زمینه همکاری‌های گسترده‌تر با روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی فراهم شده است، بیان کرد: شاهد تعامل هرچه بیشتر مسئولان هستیم که در کنار خیران و آحاد مختلف مردم بتوانیم در آستانه عید نوروز بخشی از نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه را برطرف کنیم.
دشتی با بیان اینکه همه افراد جامعه باید نسبت به رسیدگی به امور فقرا و محرومان احساس تکلیف کنند، افزود: با تلاش‌ها و کمک‌های خیرخواهانه یکایک مردم خواهیم توانست پاسخگوی نیازها و گرفتاری‌های مددجویان و مستضعفان باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نقش روابط عمومی‌ها در بحث اطلاع رسانی از نیازهای اساسی خانوار نیازمند جامعه بسیار مهم است، گفت: یکی از مهم‌ترین مباحث، شفاف‌سازی عملکرد و اعتمادسازی در بین اقشار مختلف است تا آنها به خوبی در جریان خدمات و نحوه یاری‌رسانی به نیازمندان قرار گیرند.
وی با بیان اینکه می‌توان از ظرفیت گسترده روابط‌ عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی به نفع فقرا و محرومان بهره گرفت، افزود: روابط عمومی‌ها این ظرفیت را دارند که کمیته امداد استان اردبیل را در کاهش محرومیت و ریشه‌کنی فقر به نحو مطلوبی‌ یاری کنند.
دشتی از مسئولان روابط عمومی که سازه‌ها و امکانات تبلیغاتی خود را در مناسبت‌های مختلف به خصوص «جشن نیکوکاری» در اختیار کمیته امداد استان اردبیل قرار می‌دهند،دستگاه قدردانی کرد و گفت: همواره شاهد همراهی دستگاه‌های اجرایی برای یاری‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر هستیم که این امر به ارتقای همبستگی اجتماعی نیز کمک می‌کند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همچنان نیازمند یاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و نیکوکاران برای رسیدگی به امور محرومان استان اردبیل هستیم، گفت: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
در ادامه این دیدار، غلامحسین غاربی، مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل با بیان اینکه تعامل و ارتباطات سازنده دستگاه‌های اجرایی با مردم می‌تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد، اعلام کرد: در فضای رسانه‌ای مطلوب می‌توان یاریگر یکدیگر بود تا موانع رسیدگی به امور فقرا برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم روابط عمومی اطلاع‌رسانی و تبلیغات است، بیان کرد: در واقع با ایجاد حساسیت در بین مردم نسبت به هم‌نوعان، باید طوری عمل کرد که رسیدگی به نیازمندان به دغدغه‌ای عمومی تبدیل شود.
غاربی با بیان اینکه باید کمک به هم‌نوع در سبد زندگی هر خانوار از جامعه قرار گیرد، افزود: مردم استان اردبیل با احساس مسئولیت نسبت به اقشار مستضعف همواره در یاری‌رسانی به نیازمندان پیشرو هستند که باید بیش از پیش به هدفمندی این امور کمک کرد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه آماده همکاری همه‌جانبه با کمیته امداد برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر «جشن نیکوکاری» و رفع مشکلات نیازمندان در روزهای پایانی سال هستیم، گفت: در بُعد عاطفی جامعه نیز باید وارد عمل شویم که با حس تکلیف، علاوه بر افزایش همبستگی‌ها، ریشه‌کنی فقر و محرومیت را مشاهده کنیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید