دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۳۸۰۴
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

«جشن نیکوکاری» به صورت غیرحضوری در استان اردبیل برگزار می‌شود

(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۴

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به لحاظ رعایت توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه حفظ سلامتی خیران و نیکوکاران اردبیلی برای امدادگران کمیته امداد بسیار حائز اهمیت است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به رعایت توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع بیماری کرونا، «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مشارکت حداکثری مردم استان اردبیل در «جشن نیکوکاری» به کار گرفته شده است، افزود: بسترهایی فراهم شده تا از طریق فضای مجازی، گوشی‌های همراه، سایت‌‌ها و عابر بانک، نیکوکاران بتوانند در آستانه عید نوروز کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.
دشتی با اشاره به اینکه همچنان نیازمند یاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و نیکوکاران برای رسیدگی به امور محرومان استان اردبیل هستیم، گفت: خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #1*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، اعلام کرد: اپلیکیشن «سکه» نیز در دسترس خیران قرار دارد تا از این طریق نیز به یاری محرومان جامعه بشتابند.
وی با اشاره به اینکه خیران با استفاده از تلفن ثابت و با شماره‌گیری ۰۹۶۸۸۷۷ می‌توانند در «جشن نیکوکاری» مشارکت کنند، افزود: همچنین مردم نیکوکار استان اردبیل با ارسال عدد یک به شماره ۸۸۷۷ نیز قادر به شرکت غیرحضوری در جشن نیکوکاری خواهند بود.
دشتی با بیان اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 در اختیار خیران قرار دارد تا با ارسال پیامک در شادی مددجویان سهیم شوند، اعلام کرد: پس از ارسال پیامک، امدادگران کمیته امداد در اسرع وقت با نیکوکاران تماس گرفته و در نحوه یاری‌رسانی، راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل دستگاه‌های خودپرداز بانکی را از دیگر روش‌های غیرحضوری مشارکت در «جشن نیکوکاری» عنوان کرد و گفت: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری با شعار «عید را خانه‌هایشان ببریم» برگزار می‌شود، بیان کرد: محرومان و مستضعفان جامعه همچنان چشم انتظار کمک‌های مردم نیکوکار استان اردبیل هستند تا در آستانه سال نو، همه در کنار یکدیگر روزهای شاد و پرنشاطی داشته باشیم.
دشتی با بیان اینکه به طور قطع همچون سنوات گذشته شاهد افزایش کمک‌های مردمی در «جشن نیکوکاری» خواهیم بود، افزود: دستان پرمهر نیکوکاران استان اردبیل می‌تواند گره‌های زندگی خانوار بی‌بضاعت را بگشاید تا با یاری همدیگر و مشارکت حداکثری در «جشن نیکوکاری»، عید را به خانه نیازمندان ببریم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید