دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۳۹۱۷
گزارشگر : ۹۲
معاون اشتغال کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

همت مددجویان اردبیلی در تامین ماسک و اقلام بهداشتی

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۴

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل که در زمینه تولید پوشاک فعال بودند، به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و تامین اقلام بهداشتی، کارگاه‌های خود را به تولید ماسک اختصاص داده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، منصور سیفی با اشاره به همت والای مددجویان اردبیلی در تامین ماسک و اقلام بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی با تغییر کاربری طرح‌های تولید پوشاک به تولید ماسک، تلاش بسیاری را برای تامین این امر مهم به کار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز در بین مردم تهیه ماسک‌های بهداشتی است، افزود: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل برای کمک به روند کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا، اقدام به تولید ماسک‌های بهداشتی یک‌بار مصرف کرده‌اند.
سیفی با اشاره به اینکه مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی دارای قابلیت‌های بسیار هستند، بیان کرد: تغییر کاربری تولید پوشاک به تولید ماسک، یکی از قابلیت‌های ارزنده مددجویان در عرصه توانمندسازی است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون هشت کارگاه تولیدی در عرصه ماسک یک‌بار مصرف فعالیت دارند، گفت: تولید حدود 9 هزار ماسک بهداشتی از جمله اقدامات مددجویان است تا در این برهه حساس یاریگر سایر آحاد مختلف مردم باشند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید