دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۷۴۲۵
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

کمک یک میلیارد و 500 میلیون تومانی خیران اردبیلی در «شور عاطفه‌ها»

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با مشارکت گسترده خیران اردبیلی در «شور عاطفه‌ها» تاکنون بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی برای تهیه کتاب، کیف، لوازم تحریر و سایر نیارهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمک شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی تاکنون بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در قالب «شور عاطفه‌ها» به مددجویان تحت حمایت کمک کرده‌اند، گفت: 5900 دانش‌آموز، تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند که با یاری نیکوکاران تلاش داریم به مدارج عالی تحصیلی و علمی دست پیدا کنند.
وی با بیان اینکه «شور عاطفه‌ها» از 22 شهریور آغاز شده و تا 11 مهر سال‌جاری ادامه خواهد داشت، افزود: همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان تحت حمایت هستیم.
دشتی با اعلام اینکه درصدد هستیم از طریق کمک‌های مردمی ملزومات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان نیازمند را تامین کنیم، بیان کرد: تمهیدات لازم برای تهیه تبلت به کار گرفته شده است تا مددجویان تحت حمایت نیز بتوانند در کنار سایر همنوعان خود از مباحث آموزشی بهره‌مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه 220 پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است، گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از خیران و نیکوکاران خواستاریم تا از طریق شیوه‌های نوین الکترونیکی به یاری دانش‌آموزان بی‌بضاعت بشتابند.
وی با بیان اینکه خیران می‌توانند با استفاده از کد آنی‌پرداخت #1*045*8877* در «شور عاطفه‌ها» مشارکت کنند، گفت: «اپلیکیشن سنا» نیز این امکان را به خیران می‌دهد تا بدون مراجعه حضوری کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار دانش‌آموزان تحت حمایت قرار دهند.
دشتی با اشاره به اینکه سامانه پیامکی 3000333345 از دیگرروش‌های الکترونیکی این نهاد برای دریافت کمک‌های مردمی است، گفت: خیران با ارسال پیامک به این سامانه، نحوه مشارکت خود در «شور عاطفه‌ها» را اعلام می‌کنند که در اسرع وقت توسط امدادگران کمیته امداد با آنها تماس حاصل خواهد شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۳۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید