دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۰
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۷۷۸۹
گزارشگر : ۹۲
در شش ماهه سال‌جاری صورت گرفت

کمک 7 میلیارد تومانی حامیان به ایتام اردبیلی

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۰

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: حامیان «طرح اکرام» بیش از هفت میلیارد و 400 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست سال‌جاری کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به اینکه حامیان بیش از هفت ‌میلیارد و 400 میلیون تومان در شش ماهه نخست سال‌جاری به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و محسنین تحت حمایت کمک کرده‌اند، گفت: بخش مهمی از نیازهای اساسی فرزندان خانوار تحت حمایت با کمک‌های حامیان رفع می‌شود که این امر موجب شکوفایی استعدادهای نهفته آنها برای دستیابی به مقاطع بالاتر تحصیلی و اشتغال خواهد شد.
وی با بیان اینکه کمک‌های حامیان طرح اکرام در شش ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است، افزود: همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی به خانوار تحت حمایت هستیم که در سایه این کمک‌ها می‌توانیم خدمات بیشتری را به مددجویان ارائه کنیم.
توحیدی با اشاره به اینکه 1900 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند، بیان کرد: حدود 5000 نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت نیز در قالب طرح «محسنین» قرار گرفته‌اند که حامیان یاری‌رسان آنها هستند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه هم‌اکنون 14 هزار حامی نیکوکار حمایت از ایتام و محسنین تحت حمایت را بر عهده گرفته‌اند، گفت: تلاش داریم در قالب طرح اکرام از ظرفیت خیران و حامیان برای کمک به فرزندان خانوار تحت حمایت بهره‌مند شویم تا مسیر آنها برای دستیابی به آتیه‌ای درخشان هموارتر شود.
وی با اشاره به طرح «هر کارمند یک حامی»، اعلام کرد: امید است با اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» تمامی ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل از حمایت‌های حامیان بهره‌مند شده و هیچ‌یک از آنها بدون حامی نباشند.
توحیدی با اعلام اینکه تا کنون 3750 کارمند نیکوکار در سطح استان اردبیل حمایت از ایتام و محسنین را برعهده گرفته‌اند، بیان کرد: درصدد هستیم با همکاری‌های مضاعف دستگاه‌های اجرایی، بنگاه‌ها، اتحادیه‌ها و بانک‌های عامل بتوانیم 37 هزار نفر از کارمندان خیر را نیز جذب طرح اکرام ایتام و محسنین کنیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه در طرح «هر کارمند یک حامی» ثبت‌نام کنند، گفت: همچنین خیران از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع کثیر حامیان ایتام و محسنین استان اردبیل بپیوندند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید