دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۸۷۰۹
گزارشگر : ۹۲
به‌مناسبت هفته بسیج صورت گرفت

معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۴۳

تودیع و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل با حضور مسئول بسیج کارمندان و اعضای شورای بسیج کمیته امداد استان به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در مراسم گرامی‌داشت چهل‌ویکمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین که با حضور حضور مسئول بسیج کارمندان و اعضای شورای بسیج کمیته امداد استان براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در سالن جلسات «شهید آخربین» این نهاد برگزار شد، گفت: همواره امدادگران بسیجی کمیته امداد استان اردبیل با تقوا، تعهد، نظم و خدمت بی‌منت به خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر در تلاش هستند.
وی با بیان اینکه انجام امور با حداقل هزینه و صرفه‌جویی در بیت‌المال از جمله فعالیت‌های امدادگران بسیجی این نهاد است، افزود: تمامی کارکنان کمیته امداد استان اردبیل بسیجی‌وار و جهادی در تلاش و کوشش هستند تا بخشی از مشکلات محرومان و مستضعفان جامعه برطرف شود.
دشتی با اشاره به اقدامات امدادگران بسیجی کمیته امداد استان اردبیل در مراحل نخست و دوم پویش «ایران همدل»، بیان کرد: در کنار رسیدگی به خانوار تحت حمایت، یاری‌رسانی به افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا را در دستور کار قرار دادیم تا این خانواده‌ها دچار آسیب‌های بیشتر نشوند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه امدادگران این نهاد، بسیجی‌وار و جهادی درصدد کاهش آلام نیازمندان هستند، گفت: در کنار خیران و نیکوکاران می‌کوشیم تا علاوه بر رفع مشکلات اساسی خانوار تحت حمایت، به ارتقای همبستگی اجتماعی نیز کمک کنیم.
وی با بیان اینکه همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت هستیم، افزود: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #045*8877* و یا شماره کارت 6037991199522214 به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود به یاری خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل بشتابند.
در ادامه این مراسم، سرهنگ پاسدار وحید جمشیدی، مدیر بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن قدردانی از اقدامات کمیته امداد در دستگری از فقرا و نیازمندان به خصوص در شرایط شیوع ویروس کرونا، گفت: رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان وظیفه‌ای همگانی است که در این زمینه آماده همکاری‌های گسترده‌تر با کمیته امداد هستیم.
وی با اشاره به اینکه با تلاش پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد زمینه رفع مشکلات اساسی اقشار آسیب‌پذیر فراهم شده است، بیان کرد: امدادگران بسیجی این پایگاه با روحیه‌ای جهادی برای رفع مشکلات خانواده‌های بی‌بضاعت در کوشش هستند تا شرایط اقتصادی آنها بهتر شود.
جمشیدی با بیان اینکه شاهد اقدامات برجسته کمیته امداد استان اردبیل در طرح‌های «کمک مومنانه» و «ایران همدل» بودیم، افزود: امید است با همکاری و همدلی هرچه بیشتر بتوانیم روزهای کرونایی را پشت سر گذاشته و مشکلات اقشار نیازمند را به حداقل برسانیم.
شایسته ذکر است: در پایان این مراسم از خدمات «جعفر مکارمی خوش‌اخلاق» فرمانده سابق تقدیر و «داداش نوعی» به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل معرفی شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۳۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید