دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۸۸۷۲
گزارشگر : ۹۲
با هدف دستگیری از خانوار آسیب‌دیده از کرونا

1000 کارت هدیه با همکاری «آستان قدس رضوی» در بین نیازمندان اردبیلی توزیع شد

(دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹) ۰۹:۵۵

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت:‌ با همکاری دفتر نمایندگی «آستان قدس رضوی» 1000 کارت هدیه در بین خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در دیدار با حجت‌الاسلام اکبر ‌قیامی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل، گفت: براساس تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی درصدد هستیم بخشی از مشکلات اقشار آسیب‌پذیر استان را به خصوص در شرایط خاص کنونی برطرف کنیم.
وی با اشاره به توزیع 1000 کارت هدیه در بین خانوارهای تحت حمایت آسیب‌دیده از ویروس کرونا، بیان کرد: یکی از اقدامات برجسته در قالب این تفاهمنامه، دستگیری از مددجویان و خانوار بی‌بضاعت آسیب‌دیده از کرونا است که وضعیت اقتصادی آنها نیز در شرایط مطلوبی قرار ندارد.
دشتی با بیان اینکه تفاهمنامه مذکور به ‌منظور گسترش همکاری‌های آموزشی، تربیتی، فرهنگی و حمایتی منعقد شده است، افزود: تلاش داریم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بتوانیم یاریگر مستمندان و محرومان استان اردبیل باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه هرچقدر هم‌افزایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد با کمیته امداد بیشتر شود، خدمات کیفی‌تری به مستضعفان جامعه ارائه خواهد شد، گفت: از یکایک خیران، نیکوکاران، حامیان، گروه‌های جهادی و دستگاه‌های اجرایی همسو کمال قدردانی را داریم که می‌کوشند مشکلات اقشار آسیب‌پذیر کاهش یابد.
وی با بیان اینکه امید است در قالب پویش «ایران همدل» و با هدف دستگیری از فقرا و نیازمندان، بیش از پیش شاهد کمک‌های مردمی در این زمینه باشیم، افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسیاری از اقشار جامعه دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند که باید با همیاری و همکاری گسترده‌تر به یاری آنها بشتابیم.
دشتی با اعلام اینکه همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت هستیم، بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #045*8877* و یا شماره کارت 6037991199522214 به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود به خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل کمک کنند.
در ادامه این دیدار، حجت‌الاسلام اکبر ‌قیامی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل با اشاره به اینکه در قالب مرحله سوم طرح «سفره‌های مهربانی» تلاش گسترده‌ای را به منظور دستگیری از محرومان به انجام رساندیم، گفت: در این زمینه با مشارکت کمیته امداد 1000 کارت هدیه در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شده است.
وی ضمن قدردانی از اقدامات کمیته امداد استان اردبیل در خدمت‌رسانی به افراد نیازمند جامعه، بیان کرد: با توسعه همکاری‌ها تلاش داریم گام‌های موثرتری برای محرومیت‌زدایی و ریشه‌کنی فقر از منطقه برداریم.
حجت‌الاسلام ‌قیامی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه بین کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل، اعلام کرد: همچنان همکاری‌های چندجانبه ادامه دارد تا بتوانیم نقش مطلوب‌تری را در رفع گرفتاری‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل ایفا کنیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید