دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۹۰۲۷
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

توزیع 470 دستگاه گرمایشی و لوازم خانگی در بین مددجویان اردبیلی

(دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با حمایت‌های خیران و نیکوکاران اردبیلی، 470 قلم وسایل گرمایشی و لوازم خانگی تهیه و در بین خانوار تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه 360 مورد اقلام جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت به ارزش دو میلیارد و 400 میلیون تومان تهیه و در اختیار آنها قرار گرفت، گفت: با همکاری بخش خصوصی نیز 60 مورد جهیزیه به ارزش 720 میلیون تومان در بین مددجویان توزیع شده است.
وی با بیان اینکه برای 50 خانواده تحت حمایت که به تازگی صاحب مسکن شده بودند و مشکل وسیله گرمایشی داشتند، وسایل مورد نیاز تهیه و در اختیارشان قرار گرفت، افزود: «پکیچ» مناسب با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین مرکزنیکوکاری مهندسان هدف تهیه و در بین مددجویان توزیع شد.
دشتی اعلام کرد: 200 خانواده از آبگرمکن دیواری و 200 خانوار دیگر با شروع فصل سرمای اردبیل از بخاری گازی بهره‌مند شدند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به شرایط جوی و بارش برف و باران گفت: برای 2400 مورد، منزل مددجویان ایزوگام پشت‌بام، لوله‌کشی گاز و تعمیرات کلی و جزیی انجام خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه علاوه بر برودت هوای سرد، امسال با شیوع ویروس کرونا نیز روبه‌رو هستیم، افزود: در دوره کنونی، اقشار آسیب‌پذیر بیش از هر زمان دیگری نیازمند یاری‌رسانی هستند که باید با همدلی و همکاری‌های گسترده‌تر گام‌های موثری برای رفع مشکلات آنها برداریم.
دشتی با اشاره به اینکه هم‌اکنون خانوار تحت حمایت در سطح استان نیازمند تامین 600 بخاری گازی هستند، گفت: 500 منزل مددجویی نیز فاقد آبگرمکن است که از نیکوکاران خواستاریم همچون سنوات گذشته یاریگر این نهاد در تامین وسایل مورد نیاز خانوار تحت حمایت باشند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تمامی خدمات کمیته امداد استان اردبیل براساس سیستم نیازسنجی به خانوار تحت حمایت ارائه می‌شود، اعلام کرد: مددکاران پس از رصد مشکلات اساسی خانوار تحت حمایت، آن را در سیستم‌نیازسنجی ثبت می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، خدمات به مددجویان ارائه شود.
وی با اعلام اینکه همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای تهیه و تامین وسایل گرمایشی و پکیچ هستیم، بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی#۰۴۵*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود به یاری خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل بشتابند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید