دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۹۱۳۲
گزارشگر : ۹۲
به منظور تسریع در رسیدگی به امور نیازمندان صورت گرفت

کمک یک میلیارد تومانی گروه‌های جهادی به مددجویان کمیته امداد استان اردبیل

(یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: یک میلیارد تومان با همکاری گروه‌های جهادی در سال‌جاری، در قالب ساخت و تعمیر مسکن، تامین جهیزیه، توزیع سبدکالا و پک تحصیلی به خانوار تحت حمایت این نهاد خدمات ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به کمک یک‌میلیارد تومانی گروه‌های جهادی به مددجویان اردبیلی، گفت: این کمک‌ها در قالب خرید و ساخت مسکن، انشعابات آب، برق و گاز، تامین جهیزیه، توزیع سبدکالا و پک تحصیلی به خانوار تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
وی به همکاری 16 گروه جهادی با کمیته امداد استان اردبیل اشاره کرد و افزود: پنج گروه جهادی «شهید بیگلری، شهید صوابی، شهید حدادیان کلور، شهید کاتب و بسیج سازندگی نمین» بیشترین همیاری را با این نهاد دارند.
دشتی با اعلام اینکه پس از بررسی مسائل مددجویان به خصوص اقشار آسیب‌پذیر ساکن در مناطق محروم و حاشیه‌نشین، لزوم رسیدگی به امور آنها در دستور کار قرار گرفت، بیان کرد: گروه‌های جهادی با همه توان در این مناطق ساکن شدند تا علاوه بر رفع مشکلات نیازمندان و محرومان، گام‌های موثری را نیز برای خوداتکایی آنها بردارند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه گروه‌های جهادی متشکل از جوانان پرشوری هستند که به صورت انقلابی و جهادی برای رفع محرومیت و ریشه‌کنی فقر از منطقه تلاش می‌کنند، گفت: فعالیت‌های گروه‌های جهادی به صورت خودجوش انجام می‌شود تا شادکامی را به مستضعفان جامعه اهدا کنند.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان اردبیل آماده هرگونه همکاری با گروه‌های جهادی است، بیان کرد: در سایه این همکاری‌ها می‌توانیم زمینه اشتغال‌زایی و رونق تولید در مناطق محروم را نیز رقم بزنیم.
دشتی با بیان اینکه با همیاری بسیج سازندگی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی و گروه‌های جهادی استان اردبیل توانسته‌ایم بخش مهمی از نیازهای خانوار تحت حمایت را مرتفع سازیم، افزود: توانمندسازی خانوار تحت حمایت از جمله مهم‌ترین رویکردهای کمیته امداد است که با تعامل و همکاری‌های گسترده‌تر می‌توانیم به این مهم دست یابیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نیروهای بسیجی و انقلابی گروه‌های جهادی در برودت هوای سرد و گرم کوشیده‌اند تا گرفتاری‌های محرومان جامعه به حداقل برسد، گفت: امید است با همکاری نیروهای بسیجی و جهادی در بخش توانمندسازی و اشتغال خانوار تحت حمایت نیز شاهد خدمات ارزنده آنها به افراد بی‌بضاعت جامعه باشیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۴۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید