دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۹۳۰۴
گزارشگر : ۹۲
به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و شب یلدا:

4500 سبدکالا در بین مددجویان توسط مراکزنیکوکاری استان اردبیل توزیع شد

(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۱۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 4500 سبدکالا، میوه و شیرینی با مشارکت مراکزنیکوکاری استان اردبیل تهیه و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و همچنین شب یلدا در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به توزیع 4500 سبدکالا توسط مراکزنیکوکاری در بین اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل گفت: این بسته‌های غذایی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و همچنین شب یلدا و به منظور تامین نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه در بین آنها توزیع شده است.
وی با اعلام اینکه برای تهیه و توزیع سبدکالا در بین اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل حدود 700 میلیون تومان هزینه پرداخت شده است، بیان کرد: براساس سیستم نیازسنجی، خانوارهایی که دچار مشکلات مضاعف بودند شناسایی شده و به آنها سبدکالا تعلق گرفت تا بخشی از نیازهای‌شان برطرف شود.
توحیدی با بیان اینکه هم‌اکنون 116 مرکزنیکوکاری در سطح استان اردبیل فعالیت دارند، افزود: مراکزنیکوکاری نقش بسزایی در رفع گرفتاری‌های محرومان جامعه ایفا می‌کنند که این امر موجب گشایش در زندگی آنها خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در کنار توزیع سبدکالا، مراکزنیکوکاری خدمات گسترده‌ای را به مددجویان ارائه می‌کنند، گفت: تامین کمک هزینه جهیزیه نوعروسان، خدمات عمرانی، درمانی، تهیه وسایل مورد نیاز سالمندان و رفع سایر مشکلات فقرا و نیازمندان محله از جمله فعالیت‌های مراکز نیکوکاری است.
وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خانواده‌ها دچار مشکل شده‌اند، افزود: مراکز نیکوکاری می‌کوشند با یاری خیران از نیازمندان جامعه حمایت کنند تا مشکلات آنها بیشتر نشود.
توحیدی با اشاره به اینکه مسجد بهترین مکان برای فعالیت‌های دینی و مذهبی است، بیان کرد: کمیته امداد استان اردبیل با ایجاد مراکز نیکوکاری در مساجد تلاش دارد ارتباط بین اغنیا و نیازمندان را بیش از پیش گسترش دهد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت هستیم، گفت: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #045*8877* و یا شماره کارت 6037991199522214 به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود به یاری خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل بشتابند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید