دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۷
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۹۵۳۷
گزارشگر : ۸۶

ارتباط مردمی مدیرکل کمیته امداد خوزستان در سامانه تلفنی سامد

(شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹) ۲۱:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی، یکشنبه 14 دی ماه با مهمان مرکز ارتباط مردم و دولت سامد است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان یکشنبه 14 دی ماه با حضور در دفتر ارتباطات مردمی استانداری خوزستان از طریق تلفن آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است.
خوزستانی ها می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ می‌توانند از ساعت 9 تا 11 روز یکشنبه 14 دی ماه با به‌طور مستقیم با مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفتگو و برای طرح درخواست و سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) اقدام کنند.
سامد سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.
ارتباط از طریق سامانه سامد باهدف ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه بین مسئولان و مردم، برای پاسخگویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم انجام می‌شود.
شیبه به فراهم شدن بسترهای پذیرش الکترونیکی درخواست‌های مردمی به‌منظور کاهش مراجعات حضوری و تسریع درروند خدمت‌رسانی به جامعه هدف این نهاد خبر داد و افزود : سامانه پذیرش الکترونیکی درخواست‌های مددجویان و اقشار نیازمند به‌صورت غیرحضوری راه‌اندازی شده و خدمت موردنیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خوزستان به‌صورت الکترونیکی دریافت و رسیدگی می‌شود.
وی ادامه داد برای ارائه و ثبت درخواست دریافت خدمت در بخش‌های موردنیاز سایت  www.e.emdad.ir در دسترس عموم قرار دارد ، ادامه داد : با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا در سطح جامعه و به‌منظور جلوگیری از شیوع این بیماری از مددجویان و مراجعه‌کنندگان تقاضا داریم با مراجعه به این سایت درخواست‌های خود را به‌صورت الکترونیکی ثبت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان بابیان اینکه برای ارائه و ثبت درخواست دریافت خدمت در بخش‌های موردنیاز سایت و تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ در دسترس عموم قرار دارد ، ادامه داد : بر اساس فرآیند تعریف‌شده پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های ثبت‌شده در کمترین زمان ممکن انجام‌شده و اطلاع‌رسانی لازم نیز به جامعه هدف این نهاد صورت می‌گیرد.

تعداد بازدید : ۷۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید