دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۰
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۹۸۱۹
گزارشگر : ۹۲
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد:

تجلیل از 23 برگزیده اردبیلی در جشنواره قرآنی «باران وحی»

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۲۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 23 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل که در جشنواره کشوری «باران وحی» حائز رتبه‌های برتر شده بودند، طی مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حامد رضایی در حاشیه مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره کشوری «باران وحی» که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در مجتمع فرهنگی تربیتی الغدیر برگزار شد، گفت: جشنواره قرآنی «باران وحی» در فضای مجازی برای خانوار تحت حمایت برگزار شد که با هماهنگی‌های به عمل آمده مورد استقبال خانوار تحت حمایت به خصوص نوجوانان و جوانان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه جشنواره قرآنی «باران وحی» در چهار رشته ادبی، هنری، آوایی و معارفی در سطح کشور برای دانش‌آموزان تحت حمایت برگزار شد، بیان کرد: از بین بیش از 10 هزار دانش‌آموز شرکت کننده، 520 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل بودند که درخشش بسزایی در طول برگزاری جشنواره داشتند.
رضایی با بیان اینکه از بین این 520 دانش‌آموز تحت حمایت اردبیلی، 200 نفر رتبه‌های استانی و کشوری را کسب کردند، افزود: از کل برگزیدگان کشوری، 23 نفر دانش‌‌آموزان تحت حمایت این نهاد بودند که حائز رتبه‌های برتر در سطح کشور شدند و طی مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه جشنواره «باران وحی» با هدف ترویج فرهنگ انسان‌ساز قرآنی برگزار شد، گفت: ایجاد نشاط و امید با رویکرد «انس به قرآن» از دیگر اهداف مهم این جشنواره بوده است.
وی با اعلام اینکه آموزش قرآن، احکام و اخلاق اسلامی در رأس برنامه‌های این نهاد قرار دارد، بیان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد ترویج سبک زندگی اسلامی در بین خانوار تحت حمایت است که با برگزاری جشنواره‌های قرآنی و کارگاه‌های آموزشی متعدد درصدد دستیابی به این مهم هستیم.

رضایی با اشاره به اینکه حضور چشمگیر مددجویان در جشنواره قرآنی «باران وحی» موجب شکوفایی استعدادهای نهفته آنها شده است، اعلام کرد: این جشنواره با رویکرد نوین و تغییر رویکردهای قبلی در حوزه فعالیت‌های قرآنی و مبتنی بر فضای مجازی و با توجه به تدبیر در قرآن و تاثیر قرآن در لحظه لحظه زندگی مددجویان تحت حمایت برگزار شد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه همواره درصدد هستیم کانون گرم خانوار‌های تحت حمایت را با معنویت بسیار همراه کنیم، گفت: یکی از راهکارهای مقابله با فقر و رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر، ارتقای سطح فکری و فرهنگی آنها است که این امر می‌تواند مسیر خوداتکایی مددجویان را هموارتر سازد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید