دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۶
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۰۱۳۸
گزارشگر : ۸۲
از ابتدای امسال تاکنون؛

بیش از ۱۳۰ طرح اشتغال در شهرستان رابر اجراشده است

(شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۰۶

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از اجرای ۱۳۴ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت شهرستان رابر از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در سفر به شهرستان رابر با حضور در نماز عبادی و سیاسی این شهرستان طی سخنانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان رابر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سردار نام‌آشنای جهان منتسب به این آب‌وخاک است.

وی ادامه داد: شهرستان رابر باوجود سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی معروفیت جهانی پیداکرده است.

صادقی در ادامه بیان کرد: کمیته امداد نهادی است یادگار امام خمینی (ره) که ۲۲ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی تأسیس شد و این نهاد امروز به درخت تنومندی تبدیل‌شده است.

وی در ادامه از اجرای بیش از هفت هزار شغل طی ۹ ماهه امسال توسط این نهاد در استان کرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: مشاغلی که کمیته امداد اجرا می‌کند مشاغل ارزان‌قیمت و پایدار هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون نیز ۱۳۴ طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت در شهرستان رابر اجراشده است.

وی بابیان اینکه کمیته امداد استان کرمان با اجرای طرح‌های اشتغال ارزان‌قیمت و پایدار اصل اقتصاد مقاومتی را دنبال می‌کند افزود: هم‌چنین این نهاد با نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال مددجویان باعث پایداری و توسعه این طرح‌ها می‌شود.

صادقی در ادامه بزرگ‌ترین سرمایه امداد را اعتماد عمومی و مشارکت و همراهی خیران و مردم نیکوکار با برنامه‌های این نهاد دانست و گفت: طرح اکرام ایتام یکی از طرح‌های مهم و موفق کمیته امداد است که حمایت از ایتام ثمرات و خیرات خوبی در زندگی به دنبال دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه 120 هزار خانوار در استان کرمان مددجوی کمیته امداد هستند افزود: ۲۶۰۰ خانوار از این تعداد خانوار تحت حمایت مددجوی کمیته امداد شهرستان رابر هستند.

شایسته ذکر است؛ در پایان نماز جمعه شهرستان رابر از تعدادی از خیران، عاملان و مؤدیان زکات این شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید