دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۱۵۵
گزارشگر : ۹۲
با حضور رئیس فدراسیون کشتی در کمیته امداد استان اردبیل

علیرضا دبیر به پویش «ایران مهربان» پیوست

(شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۵:۲۱

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی کشور با حضور در کمیته امداد استان اردبیل به پویش «ایران مهربان» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی کشور در سفر دو روزه به استان اردبیل، با حضور در کمیته امداد این استان ضمن دعوت از تمامی ورزشکاران، هنرمندان، خیران و سایر آحاد مختلف استان اردبیل برای پیوستن به پویش «ایران مهربان»، گفت: باید همواره در کنار ایتام و نیازمندان باشیم و با کمک به آنها به خصوص در دوران کنونی، از نیازمندان و مستمندان دستگیری کنیم.
وی با اشاره به اینکه پویش «ایران مهربان»، بسیار طرح خوبی است، بیان کرد: در این طرح حامیان به صورت نهان یاریگر ایتام هستند و این امر توفیق الهی است که نصیب هرکسی نمی‌شود.
دبیر با بیان اینکه خیران اطمینان داشته باشند که کمک‌های آنها در اسرع وقت به دست ایتام و محرومان حقیقی می‌رسد، اعلام کرد: در کنار سایر سازمان‌ها و موسسات خیریه، همواره کمیته امداد را برای کمک به نیازمندان انتخاب می‌کنم چرا که نیازمندان واقعی توسط این نهاد شناسایی شده و کمک‌ها نیز به صورت هدفمند در اختیار محرومان قرار می‌گیرد.
رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی که بسیاری از افراد جامعه با مشکلات معیشتی مواجه شده‌اند باید بیش از پیش یاریگر آنها باشیم، گفت: وظیفه داریم تا در کنار هم در این شرایط سخت دست هم نوع خود را در حد توان گرفته و گرمابخش کانون خانواده‌های بی‌بضاعت باشیم.
در ادامه این دیدار، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه 3800 نفر از خیران اردبیلی در 10 ماهه سال‌جاری به پویش «ایران مهربان» پیوسته‌اند، بیان کرد: درصدد هستیم با اجرای طرح «ایران مهربان» تمامی ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل از حمایت‌های حامیان بهره‌مند شده و هیچ‌یک از آنها بدون حامی نباشند.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 1958 یتیم و 5370 محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، بیان کرد: بخش مهمی از نیازهای اساسی ایتام و محسنین با کمک‌های حامیان رفع می‌شود که این امر موجب شکوفایی استعدادهای نهفته آنها شده است.
دشتی با بیان اینکه حدود 18 هزار حامی حمایت از ایتام و محسنین اردبیلی را برعهده دارند، افزود: با حمایت‌های همه جانبه حامیان و خیران می‌توانیم گام‌های موثرتری را به منظور مرتفع ساختن مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، جهیزیه و مسکن ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت برداریم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه حامیان طرح اکرام و محسنین بیش از 10 میلیارد تومان در 10 ماهه سال‌جاری به صورت نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند، گفت: کمک‌های غیرنقدی حامیان نیز در سال‌جاری به دو میلیارد و 650 میلیون تومان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه در پویش «ایران مهربان » مشارکت کنند، بیان کرد: همچنین خیران از طریق ارسال عدد یک(1) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی کمیته امداد استان اردبیل به شماره 3000333345 و تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید