دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۲
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۳۴۱
گزارشگر : ۹۲
در قالب پویش «ایران مهربان»

مدیرعامل اشجع باتری اردبیل حامی 114 فرزند معنوی شد

(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۴۲

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مدیرعامل شرکت اشجع باتری اردبیل با پیوستن به پویش «ایران مهربان» حمایت از 114 فرزند معنوی را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه بازدید از شرکت اشجع باتری و دیدار با رضا اشجع، مدیرعامل این شرکت که به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار شد، گفت: بیش از 7300 نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت نیازمند کمک‌های خیران و نیکوکاران هستند تا بتوانند در کنار سایر همنوعان خود بی‌دغدغه و با آرامش خاطر پله‌های ترقی را طی کنند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون 1958 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، افزود: 5370 نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت نیز مشمول طرح محسنین هستند که از خیران خواستاریم با پیوستن به پویش «ایران مهربان» بیش از پیش به یاری آنها بشتابند.
دشتی با اشاره به اینکه با وجود شرایط اقتصادی که به علت شیوع ویروس کرونا بسیاری از آحاد مختلف جامعه با مشکلات بسیار روبه‌رو هستند اما نیکوکاران همچنان با کمک‌های خود شادی‌بخش منازل ایتام و محسنین هستند، بیان کرد: حامیان طرح اکرام و محسنین بیش از 12 میلیارد و 650 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در 10 ماهه سال‌جاری به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه پویش «ایران مهربان» به منظور افزایش سرانه پرداختی فرزندان خانوار تحت حمایت اجرا می‌شود، گفت: حامیان در هر ماه به صورت میانگین حدود 300 هزار تومان به ایتام و 110 هزار تومان به محسنین تحت حمایت این نهاد کمک می‌کنند.
وی با بیان اینکه مدیرعامل شرکت اشجع باتری یکی از خیران به نام استان اردبیل است که به خصوص در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند فعالیت‌های گسترده‌ای را به انجام رسانده، افزود: این نیکوکار اردبیلی در زمینه تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند، رفع مشکلات درمانی خانوار تحت حمایت و برطرف کردن سایر مسائل اساسی زندگی مددجویان نیز تلاش‌های بسیاری داشته است.
دشتی با اعلام اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه در پویش «ایران مهربان » مشارکت کنند، گفت: همچنین خیران از طریق ارسال عدد یک(1) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی کمیته امداد استان اردبیل به شماره 3000333345 و تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند.
در ادامه این دیدار، رضا اشجع، مدیرعامل شرکت اشجع باتری با اشاره به اینکه در قالب پویش «ایران مهربان» حمایت از 114 فرزند معنوی را برعهده گرفته و درصدد هستیم با حمایت از ایتام و محسنین آنها رهسپار آینده‌ای درخشان شوند، بیان کرد: سایر کارکنان و نیکوکاران شرکت اشجع باتری هم برای پیوستن به پویش «ایران مهربان» اعلام آمادگی کرده‌اند.
وی با بیان اینکه گسترش اقدامات خیرخواهانه به افزایش روحیه اقشار آسیب‌پذیر و رفع مشکلات اساسی آنها کمک می‌کند، بیان کرد: در تلاش هستیم با دستگیری از مستمندان و محرومان جامعه بخشی از نیازهای آنها را برطرف کنیم.
رضا اشجع با بیان اینکه کارکنان شرکت اشجع باتری اردبیل همواره کمک به نیازمندان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌اند، افزود: امیدواریم با یاری سایر همکاران این شرکت بتوانیم آینده‌ای روشن را برای ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل رقم بزنیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید