دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۰۴۴۳
گزارشگر : ۸۲
به مناسبت ایام دهه مبارک فجر صورت گرفت؛

توزیع 4 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان سیرجانی

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۴:۲۷

به مناسبت دهه مبارک فجر طی مراسمی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه (ایران همدل ۳) توزیع چهار هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند سیرجانی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم توزیع این کمک‌های مؤمنانه که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، معاون امور عمرانی استانداری کرمان، امام‌جمعه و فرماندار سیرجان و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر گفت: این ایام فرصت مناسبی است که بخشی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را به نمایش بگذاریم.
وی بابیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه یک سالی است که به دستور مقام معظم رهبری برای کمک به مردم آسیب‌دیده در حال انجام است گفت: خوشبختانه این اقدام در ایام دهه فجر فرصت خوبی است که بخشی از خدمات، فعالیت‌ها و برنامه‌هایی که در نظام جمهوری اسلامی در حال انجام است به معرض دید و نمایش مردم گذاشته شود.
صادقی یکی از اهداف و برنامه‌های مهم این نهاد را اشتغال و توانمندسازی مددجویان اعلام کرد و افزود: اگر درآمد پایداری برای خانواده‌های نیازمند ایجاد شود خانواده‌ها دیگر نیازی به سبد معیشتی ندارند و می‌توانند باعزت نفس روی پای خود بایستند و کسب درآمد کنند.
وی با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در مجموعه کمیته امداد در حوزه اشتغال و توانمندسازی مددجویان شکل‌گرفته است بیان کرد: تعهد کمیته امداد استان در کارگروه اشتغال در سال جاری ایجاد چهار هزار شغل بوده که خوشبختانه طی ده‌ماهه امسال ۷۵۰۰ شغل توسط این نهاد در استان ایجادشده که این مشاغل، مشاغلی پایدار و باثبات هستند و وجود عینی و خارجی دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان همچنین از افتتاح دو هزار طرح اشتغال توسط این نهاد در ایام دهه فجر خبر داد.
وی بر ترویج ازدواج آسان در شهرستان سیرجان تأکید کرد و افزود: در شهرستان سیرجان کارهای بزرگ و خیرخواهانه خوبی انجام‌شده است و با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب در این شهرستان ازجمله وجود عمده شرکت‌های صنعتی و معدنی قدم‌های خیری در جهت حل مشکلات محرومان برداشته‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: طی سال آینده تحول بزرگی در حوزه مسکن و ملزومات مسکن مددجویان انجام خواهد شد که باعث آرامش در بین خانواده‌های تحت حمایت می‌شود.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۹۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید