دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۴۸۱
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

صداوسیما ظرفیت بالقوه ای برای فرهنگ سازی نیکوکاری دارد

(شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: صداوسیما به عنوان رسانه ملی، با تهیه گزارش و ساخت مستندهای واقعی از حامیانی که در این عرصه فعالیت دارند می تواند در کار فرهنگ سازی اتفاق و نیکوکاری گام های موثری بردارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مریم بیدخام در نشست هر کارمند حامی یک فرزند معنوی، که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، بیان کرد: هر کارمند حامی یک یتیم، طرحی فرهنگی و اجتماعی است.

وی ادامه داد: دستگاه های مختلف در طرح هر کارمند یک حامی وارد شده اند ولی لازم است کاری کنیم تا ابعاد مختلف این کار برای همه روشن شود و مشارکت بیشتر افراد را شاهد باشیم.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین اضافه کرد: یکی از گام هایی که باید با دقت پیگیری کنیم ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است و در این میان از جمله دستگاه هایی که انتظار بیشتری از آن می رود، صداوسیماست.

وی افزود: صداوسیما با توجه به تعداد قابل توجه نیروی انسانی، ظرفیت خوبی برای حضور در عرصه حامیان دارد همچنین انتظار دیگر از صداوسیما این است که این دستگاه باید از ظرفیت رسانه ای خود برای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری استفاده کند.

بیدخام عنوان کرد: صداوسیما به عنوان رسانه ملی، با تهیه گزارش و ساخت مستندهای واقعی از حامیانی که در این عرصه فعالیت دارند می تواند در کار فرهنگ سازی اتفاق و نیکوکاری گام های موثری بردارد.

وی یادآورشد: دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین آمادگی دارد تا از ظرفیت های مختلف خود برای کمک به ارتقای فرهنگ انفاق و نیکوکاری استفاده کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید