دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۴۸۷
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

رتبه نخست کنکور تجربی به پویش «ایران مهربان» پیوست

(شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: سید امیر سیدشنوا، نفر نخست کنکور علوم تجربی با حضور در کمیته امداد استان اردبیل به پویش «ایران مهربان» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه بسیاری از کارمندان، پزشکان، مهندسان، اصناف، بازاریان، ورزشکاران و سایر آحاد مختلف استان اردبیل در حال پیوستن به پویش «ایران مهربان» هستند، گفت: تاکنون حدود 4700 نفر از خیران اردبیلی به این پویش پیوسته‌اند که شادکامی ایتام و محسنین تحت حمایت را رقم زده‌اند.
وی با بیان اینکه پویش «ایران مهربان» با هدف آینده‌نگری بهتر برای فرزندان خانوار تحت حمایت به اجرا درآمده است، افزود: هرچقدر کمک‌های حامیان به ایتام و محسنین بیشتر شود، به همان اندازه مسیر توانمندسازی آنها نیز هموارتر خواهد شد.
دشتی با اشاره به اینکه افزایش سرانه دریافتی ایتام و محسنین از دیگر اهداف این پویش است، بیان کرد: تلاش داریم هیچ یتیمی بدون حامی نباشد و تمامی فرزندان خانوار تحت حمایت بی‌دغدغه و با آرامش خاطر به تحصیل بپردازند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه یکی از فعالیت‌های مهم این نهاد جلوگیری از فقر بین نسلی است، گفت: با حمایت‌های خیران و حامیان تلاش داریم تا آینده روشن‌تری را برای کودکان و نوجوانان تحت حمایت بسازیم تا آنها نیز در کنار سایر همنوعان خود پله‌های ترقی را طی کنند.
وی با اشاره به اینکه به خاطر شیوع ویروس کرونا «مدافعان سلامت» در صف نخست مقابله با آن قرار دارند، اعلام کرد: مفتخریم که بسیاری از پزشکان و پرستاران اردبیلی با پیوستن به پویش «ایران مهربان» گام‌های مضاعفی را برای رفع مشکلات ایتام برداشته‌اند.
دشتی از اعلام آمادگی بسیاری از کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برای پیوستن به این پویش خبر داد و گفت: پویش «ایران مهربان» به همبستگی اجتماعی کمک می‌کند تا بیش از پیش به یاد ایتام و نیازمندان باشیم.
در ادامه این مراسم، سید امیر سیدشنوا، نفر نخست کنکور علوم تجربی در سال‌جاری پس از پیوستن به پویش «ایران مهربان» گفت: وظیفه خودم می‌دانستم که به خاطر موفقیت‌هایی که کسب کردم از خداوند متعال سپاسگزاری کنم.
وی با اشاره به اینکه به نظرم رسید که با پیوستن به پویش «ایران مهربان» و حمایت از ایتام، تلاش کنم تا آنها نیز به موفقیت‌های مهمی در زندگی‌شان دست پیدا کنند، بیان کرد: از تمام خیران و نیکوکاران خواستارم تا با کمک‌های خود و پیوستن به پویش «ایران مهربان» یاریگر ایتام باشند تا آنها نیز بتوانند به درجات عالی برسند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید