دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۶۷۶
گزارشگر : ۹۲

«حاج شهروز اردبیلی» استاد برجسته مداحی به پویش ایران مهربان پیوست

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: «حاج شهروز اردبیلی» از اساتید برجسته مداحی استان به پویش «ایران مهربان» پیوست و با تاسی از اهل‌بیت(ع) حامی ایتام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه پویش «ایران مهربان» زمینه مشارکت هرچه بیشتر آحاد مختلف جامعه را برای دستگیری از ایتام فراهم ساخته است، گفت: نیکوکاران از هر طیف و با هر سلیقه‌ای ضمن استقبال از این پویش، می‌کوشند تا آینده‌ای درخشان را برای کودکان نیازمند رقم بزنند.
وی با اشاره به پیوستن «حاج شهروز اردبیلی» از اساتید مداحی استان به پویش ایران مهربان، بیان کرد: شعرا، مداحان و هیات‌های مذهبی همواره در یاری‌رسانی به نیازمندان پیشگام هستند که از تمامی اقدامات خیرخواهانه آنها قدردانی می‌کنیم.
دشتی با بیان اینکه تلاش‌های گسترده‌ای را برای رفع نیازهای اساسی 1958 یتیم و 5370 محسنین تحت حمایت به کار گرفته‌ایم، افزود: خیران با پیوستن به پویش «ایران مهربان» بیش از پیش به کمیته امداد برای هموار کردن مسیر آتیه روشن فرزندان خانوار تحت حمایت کمک می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه با بهره‌گیری از ظرفیت حامیان طرح اکرام درصدد هستیم نیازهای اساسی خانواده‌های ایتام و محسنین را برطرف کنیم، گفت: هم‌اکنون تهیه تبلت دانش‌آموزی از جمله مشکلات فرزندان خانوار تحت حمایت است که امیدواریم با یاری گسترده حامیان و خیران بتوانیم گام‌های موثورتری را در این زمینه برداریم.
وی با اعلام اینکه خیران برای پیوستن به پویش ایران مهربان می‌توانند عدد یک(۱) را به سامانه پیامکی 3000333345 ارسال کنند، بیان کرد: شماره تلفن 04533746200 اداره اکرام کمیته امداد استان اردبیل نیز برای هماهنگی‌های هرچه بیشتر در اختیار نیکوکاران قرار دارد.
در ادامه، «حاج شهروز اردبیلی» از اساتید مداحی استان ضمن دعوت از شعرا، مداحان، هیات‌های مذهبی و اهالی حسینی استان اردبیل برای پیوستن به «پویش ایران مهربان»، گفت: با عنایت به نزدیکی شب عید، با تاسی از اب الایتام علی بن ابیطالب(ع) بهترین محل برای انفاق و حسنات، رسیدگی به ایتام است.
وی با بیان اینکه یکی از بهترین اعمال یتیم‌داری است، افزود: در مکتب حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) همواره رسیدگی به ایتام سفارش شده است و ما نیز به عنوان پیروان این مکتب باید آن را سرلوحه خود قرار دهیم.
«حاج شهروز اردبیلی» با اشاره به اینکه خیران با هر مقدار که در توان دارند می‌توانند یاریگر ایتام باشند، بیان کرد: با مبلغ‌های اندک هم می‌توان دل کودکان را شاد کرد و همین کمک‌ها در کنار هم، به دریای وسیعی تبدیل خواهد شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید