دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۸
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۰۶۹۴
گزارشگر : ۹۳

ایجاد نزدیک به ۷ هزار فرصت شغلی برای مددجویان بوشهری

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۵۸

احمد لطفی گفت: کمیته امداد امسال ۶ هزار ۷۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجاد کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،صبح دوشنبه همایش مشترک مجازی مسئولان کمیته امداد و صداوسیمای مراکز استان‌های سراسر کشور برگزار شد که در آن رئیس کمیته امداد کشور با حضور در سازمان صداوسیما و نشست با معاون امور استان‌های این سازمان از تلاش‌های فراوان برنامه‌سازان رسانه ملی قدردانی کرد.
 
مرتضی بختیاری، رئیس کل کمیته امداد کارکرد صداوسیما را برای فرهنگ‌سازی در امور کمیته امداد بسیار مهم و والا دانست و گفت: صداوسیما با داشتن بیشترین هنرمندان می‌تواند روایتگری هوشمندانه‌ای از کار‌های گوناگون فرهنگی به‌ویژه کمیته امداد داشته باشد.
 
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر هم با گرامیداشت سالروز تأسیس کمیته امداد گفت: این نهاد از این رویکرد که تنها فعالیت‌های حمایتی انجام دهد خارج شده و در کنار آن، به توانمندی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با محوریت راه‌اندازی کسب‌وکار برای مددجویان می‌پردازد.
 
لطفی ادامه داد: با همین هدف امسال برای ۶ هزار و ۷۰۰ مددجو در استان بوشهر شغل ایجاد کرده‌ایم که ۱۵۰ میلیارد تومان برای آن اعتبار اختصاص داده شده است.
 
وی با اشاره به همکاری بسیار خوب صداوسیمای مرکز بوشهر در بازتاب فعالیت‌های کمیته امداد، اضافه کرد: صداوسیمای استان بوشهر در ترویج سیره خیر و احسان امام علی (ع) بی‌نظیر عمل کرده است و با این کار‌های فرهنگی و رسانه‌ای، میزان مشارکت مردم استان بوشهر در خیر و احسان از میانگین کشور بالاتر است که آن را مدیون صداوسیما هستیم.
 
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در هفته احسان و نیکوکاری که از ۱۴ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۱ ادامه دارد چندین برنامه در زمینه اشتغال مسکن و فعالیت‌های فرهنگی و کمک به امر ازدواج اجرا می‌شود.
 
لطفی یکی از مهمترین کار‌های پیش روی این نهاد را برگزاری جشن نیکوکاری دانست که در آستانه سال جدید برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: بنا داریم کمک‌های مردم برای عیدی دادن به مددجویان را به دستشان برسانیم که در دو بخش عیدانه که کمک نقدی است و طرح محسنین برای هدیه نوروزی و نیاز‌های روزمره این ایام است.
 
لطفی گفت: بسته‌های معیشتی برای عید  نوروز با عنوان ارزاق شب عید و تأمین وسایل سلامت خانواده‌ها نیز در آخر سال انجام می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید