دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۷۱۵
گزارشگر : ۹۲

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل به پویش «ایران مهربان» پیوست

(سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۴۵

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل با ثبت‌نام در طرح اکرام، به پویش «ایران مهربان» پیوست و حمایت از ایتام نیازمند را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در حاشیه نشست مشترک رئیس کمیته امداد با معاون امور استان‌های صداوسیمای کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: همکاری‌های همه‌جانبه‌ای با صداوسیمای مرکز اردبیل داریم که با محوریت ترویج فرهنگ انفاق و احسان تولید و پخش می‌شود.
وی ضمن قدردانی از همیاری صداوسیما در اجرای برنامه‌های متنوع و همسو با فعالیت‌های کمیته امداد، بیان کرد: در ضیافت رمضان، احسان حسینی و جشن عاطفه‌ها شاهد همکاری‌های گسترده بودیم که امیدواریم در «جشن نیکوکاری» نیز با تعامل هر چه بیشتر بتوانیم در آستانه عید نوروز بخشی از نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه را برطرف کنیم.
دشتی در ادامه سخنان خود با اشاره به «پویش ایران مهربان»، اعلام کرد:‌ یکی از اهداف مهم این پویش، افزایش سرانه پرداختی فرزندان خانوار تحت حمایت است تا با یاری هرچه بیشتر حامیان بتوانیم زمینه‌ساز آینده روشن آنها شویم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون به صورت میانگین، ایتام حدود 300 هزار تومان و محسنین حدود 110 هزار تومان در ماه دریافت می‌کنند، گفت: افزایش سرانه پرداختی موجب شادکامی و روحیه مضاعفت کودکان و نوجوانان تحت حمایت خواهد شد تا برای آتیه‌ خویش بیشتر تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه در پویش «ایران مهربان » مشارکت کنند، بیان کرد: همچنین خیران از طریق ارسال عدد یک(1) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی کمیته امداد استان اردبیل به شماره 3000333345 و تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند.
در ادامه این نشست، علی ملااحمدی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل ضمن دعوت از همکاران این سازمان برای پیوستن به پویش «ایران مهربان»، گفت: در تلاش هستیم با کمک به ایتام نقش بسزایی در آینده درخشان آنها، ایفا کنیم.
وی با بیان اینکه صداوسیما همواره تولید و پخش برنامه‌های متنوع با موضوع ترویج فرهنگ «احسان و انفاق» را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است، افزود: درصدد همکاری‌های هرچه بیشتر با کمیته امداد استان اردبیل هستیم تا بیش از پیش شاهد افزایش همبستگی اجتماعی در جامعه باشیم.
ملااحمدی با اشاره به تولید و پخش برنامه‌های متنوع با همیاری کمیته امداد، اعلام کرد: در کنار ترویج فرهنگ نیکوکاری، تولید برنامه‌هایی از اشتغال، خودکفایی و کارآفرینی خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل را نیز در دستور کار قرار داده ایم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید