دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۷
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۰۸۰۴
گزارشگر : ۸۲

آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» در استان کرمان

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۳۷

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز مجازی جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان خبر داد و گفت: امسال نیز همچون سال گذشته با توجه به بیماری کرونا، برگزاری جشن نیکوکاری با استفاده از روش‌های الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران افزود: جشن نیکوکاری امسال در آستانه سال نو هم‌زمان با سراسر کشور در روز احسان و انفاق با شعار «عیدی برای همه» در سراسر استان کرمان باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر و نیکوکار برای نیازمندان هم استانی برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه جشن نیکوکاری باهدف ترویج فرهنگ خیر و احسان در جامعه و همچنین تأمین پوشاک شب عید و سایر اقلام موردنیاز خانواده‌های نیازمند برگزار می‌شود، گفت: این جشن با همکاری صداوسیما و مراکز نیکوکاری فعال در استان برگزار می‌شود.
صادقی بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری از طریق شماره‌گیری کد دستوری #034*1*8877* و شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ بانک تجارت وجه موردنظر خود را پرداخت کنند و کمک‌های کالایی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکار در سراسر استان تحویل دهند تا در اولین فرصت و در آستانه سال نو در اختیار نیازمندان هم استانی قرار گیرد.
شایسته ذکر است؛ مردم خیر و نیکوکار استان کرمان سال گذشته در قالب جشن نیکوکاری حدود 20 میلیارد تومان به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان کمک کردند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید