دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۸۳۲
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

«عیدی برای همه» را با یاری خیران اردبیلی جشن می‌گیریم

(دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» برگزار می‌شود که امیدواریم با یاری خیران اردبیلی بتوانیم موجب شادکامی اقشار آسیب‌پذیر جامعه در آستانه سال جدید شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه با توجه به رعایت توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس کرونا، «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، گفت: سلامت خیران و نیکوکاران برای امدادگران کمیته امداد بسیار مهم است که با برگزاری جشن نیکوکاری به شکل غیرحضوری تلاش شد آنها از طریق سیستم‌های الکترونیکی کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.
وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» برگزار خواهد شد، افزود: هفته «احسان و نیکوکاری» فرصت مغتنمی است تا همگی بتوانیم عید نوروز را در کنار یکدیگر جشن بگیریم.
دشتی با اشاره به اینکه هم‌اکنون حدود 41 هزار خانوار در قالب 80 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، بیان کرد: پاسخگویی به تمام نیازهای مددجویان، مشارکت همه جانبه خیران و نیکوکاران را می‌طلبد که امیدواریم با یاری هم «عیدی برای همه» را جشن بگیریم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه جشن نیکوکاری در روزهای 13 و 14 اسفند در مساجد، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های سطح شهر برگزار می‌شود، گفت: در 15 اسفند نیز در مصلاهای نمازجمعه کمک‌های نمازگزاران نیکوکار دریافت خواهد شد.
وی با اعلام اینکه ضمن برگزاری جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری و الکترونیکی، 220 پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است، بیان کرد: تمهیدات لازم برای دانش‌آموزان خیر نیز در نظر گرفته شده است تا از طریق نرم‌افزار «شاد» بتوانند در جشن نیکوکاری شرکت کنند.
دشتی با بیان اینکه خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را در آستانه عید نوروز به دست خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل برسانند، افزود: مردم نیک‌اندیش اردبیل از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 هم در اختیار خیران قرار دارد تا با ارسال پیامک در شادی مددجویان سهیم شوند، گفت: پس از ارسال پیامک، امدادگران کمیته امداد در اسرع وقت با نیکوکاران تماس گرفته و در نحوه یاری‌رسانی، راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه می‌کنند.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های خودپرداز بانکی از دیگر روش‌های غیرحضوری مشارکت در «جشن نیکوکاری» است، اعلام کرد: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید