دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۲
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۸۰۹۴۲
گزارشگر : ۹۷
دوشنبه هجدهم اسفندماه ماه 99

مدیرکل کمیته امداد استان یزد از طریق سامانه سامد پاسخگوی مردم است

(شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹) ۰۸:۱۲

مدیرکل کمیته امداد استان یزد هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری از ساعت ۹ لغایت ۱۱ صبح روز دوشنبه هجدهم اسفندماه ۹۹ با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی استانداری آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عباس نوابی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد با اشاره به رویکرد مردمی این نهاد و اهتمام به حل مشکلات مردم، گفت: مدیرکل کمیته امداد استان یزد هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری از ساعت ۹ لغایت ۱۱ صبح روز دوشنبه هجدهم اسفندماه ۹۹ با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی استانداری آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.

وی افزود: مردم خداجوی استان یزد می‌توانند برای طرح درخواست، پیشنهادها، شکایات و انتقادات خود از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) اقدام کنند.

 رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد یادآور شد: این سر شماره به‌عنوان یکی از کانال‌های ارتباطی با سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در نظر گرفته‌شده است به‌نحوی‌که از هر نقطه از استان که با این شماره تماس گرفته شود به‌طور خودکار با سایت پاسخگویی سامد استان مربوطه تماس برقرار می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید