دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۰۹۶۰
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

لزوم رسیدگی به نیازمندان استان اردبیل در آستانه عید نوروز

(شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل همواره در یاری‌رسانی به فقرا از یکدیگر پیشی می‌گیرند که با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی بسیاری از خانوار بی‌بضاعت جامعه لازم است در آستانه سال نو بیش از پیش به فکر محرومان جامعه باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به «هفته احسان و نیکوکاری»، گفت: همزمان با سراسر کشور، جشن نیکوکاری در مصلی‌های نماز جمعه در حال برگزاری است تا با یاری نمازگزاران خیر بتوانیم بخشی از نیازهای اساسی مددجویان را برطرف کنیم.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون 41 هزار خانوار در قالب بیش از 80 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند، افزود: پاسخگویی به تمام نیازهای خانوار مستمند جامعه یاری یکایک نیکوکاران را می‌طلبد که امیدواریم با مشارکت هرچه بیشتر در «جشن نیکوکاری» بتوانیم بر مسائل آنها فایق آییم.
دشتی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی آن که برخی اقشار جامعه را درگیر کرده است، نیازمند یاری‌رسانی هرچه بیشتر به آنها هستیم، بیان کرد: در ماه مبارک رمضان، جشن عاطفه‌ها و احسان حسینی، شاهد کمک‌های بیشمار خیران اردبیلی برای رفع نیازهای اساسی مددجویان بودیم که همچون سنوات گذشته در «جشن نیکوکاری» نیز تاکنون مشارکت چشمگیری داشته‌اند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری با شعار «عیدی برای همه» در حال برگزاری است، گفت: این جشن براساس توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس کرونا، به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود که مورد استقبال خیران قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در تمام 220 پایگاه جشن نیکوکاری در سطح استان اردبیل دستگاه کارت‌خوان مستقر شده است، بیان کرد: خیران از طریق طریق کد آنی‌پرداخت #1*045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
دشتی با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037997950030552 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، افزود: نیکوکاران با ارسال پیامک به سامانه ارتباط مردمی 3000333345 هم می‌توانند در شادی مددجویان و خانوار بی‌بضاعت جامعه سهیم شوند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۳۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید