دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۲
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۱۱۰۱
گزارشگر : ۸۲

مجموع کمک‌های مؤمنانه به استان کرمان بیش از 60 میلیارد تومان بوده است

(چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۷:۱۲

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: مجموع کمک‌های مؤمنانه به استان کرمان بیش از 60 میلیارد تومان بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در مراسم جشن توانمندسازی ۵۵۰۰ خانوار کمیته امداد استان با اشاره به اینکه با اندک سرمایه‌ای می‌شود شغل ایجاد کرد؛ از همراهی و همکاری مسئولین اعم از استاندار، امام‌جمعه، نمایندگان مجلس، رسانه‌ها و...با مجموعه امداد قدردانی کرد.

وی با اشاره به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار بالا در استان کرمان افزود: با توجه به این ظرفیت‌ها اینکه حدود هفت هزار خانواده در شهرستانی{برخوردار} مانند سیرجان تحت پوشش امداد و ۵۰۰ خانواده فاقد مسکن باشند؛ زیبنده نیست.

وی به همکاری خوب خیران با این نهاد و گره‌گشایی از مشکلات مددجویان اشاره کرد و افزود: از سال گذشته که مقام معظم رهبری کمک‌های مؤمنانه را مطرح کردند بیش از 60 میلیارد تومان مجموع کمک‌های مؤمنانه به مجموعه امداد بوده است.

صادقی به‌طور ویژه از همراهی سپاه، ارتش و...در این امر قدردانی و بیان کرد: این کمک‌ها در دورترین نقطه استان با بالگرد هم که مباحث امنیتی پیگیری می‌شد، توزیع شد و باید برای امنیت و اشتغال پایدار از سپاه و ارتش قدردانی کرد.

شایسته ذکر است؛ در حاشیه جشن توانمندی اقتصادی ۵۵۰۰ خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان علاوه بر افتتاح نمایشگاه تولیدات مددجویان ۱۵۰۰ فقره جهیزیه نیز به مناسبت عید مبعث بین زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید