دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۱۴۸۳
گزارشگر : ۹۴

برپایی 34 آشپزخانه مهدوی در ماه مبارک رمضان در کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۱۵

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماه مبارک رمضان امسال طرح اطعام مهدوی با برپایی 34 آشپزخانه مهدوی در استان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، ستاد برنامه‌ریزی پویش ایران همدل و اطعام مهدوی به ریاست مدیرکل کمیته امداد استان و دبیری فرمانده پایگاه مقاومت شهید خیراندیش و عضویت تعدادی از اعضای شورای مدیران این نهاد در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: گسترش فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری با استفاده از ظرفیت ماه مبارک رمضان برای کمک به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا، از مهم‌ترین اهداف تشکیل این ستاد است.
وی از برنامه‌ریزی جهت برپایی 34 آشپزخانه مهدوی جهت تهیه و پخت غذای گرم برای نیازمندان استان خبر داد و گفت: تهیه و پخت 350 هزار پرس غذای گرم و توزیع بین نیازمندان از برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان است.
مبشری تهیه 45 هزار بسته غذایی خشک 300هزارتومانی با همراهی و مشارکت خیران نیکوکار و توزیع بین خانواده‌های مددجویان را از دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد عنوان و بیان کرد: تمام مراحل کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: پویش ایران مهربان به‌منظور اتمام تعهدات این پویش در استان جهت حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان امسال پیگیری می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: طرح مفتاح الجنه و سرکشی از نیازمندان با همراهی خیران و نیکوکاران، نیز در ماه مبارک رمضان امسال، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و الزامات کرونایی در استان اجرایی می‌شود.
مبشری با اشاره به اینکه در سال گذشته علیرغم شیوع بیماری کرونا در کشور و به‌تبع آن در استان و مشکلات اقتصادی خیران نیکوکار مشارکت خوبی در طرح ایران همدل داشتند، گفت: تلاش می‌کنیم امسال نیز به همت تمامی امدادگران، نیروهای جهادی و خیران نیکوکار با عزم و اراده جهادی طرح اطعام نیازمندان را اجرایی کنیم.
وی تأکید کرد: مردم خیر و نیکوکار علاوه بر اهداء کمک‌های غیر نقدی خود به دفاتر کمیته امداد در استان، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و شماره کارت 6037997950030479 نزد صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد کمک‌های نقدی خود را برای مشارکت در طرح ایران همدل-اطعام مهدوی اهداء کنند.
انتهای پیام  


تعداد بازدید : ۴۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید