دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۰:۴۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۱۵۰۲
گزارشگر : ۸۸

نشست مدیران کل کمیته امداد و صدا و سیمای مرکز استان گلستان

(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۲۰:۴۰

نشست مدیر کل کمیته امداداستان گلستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان پیرامون برنامه های ماه مبارک رمضان و استفاده از ظرفیت رسانه ای برای آگاهی بخشی گلستانی ها، از خدمات امداد برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ؛ عیسی  بابائی ، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان در دیدار با منتظر حجت مدیرکل صدا وسیمای مرکز استان  ضمن تشکر از همکاری آن سازمان، برنامه های کمیته امداد ماه مبارک رمضان در سالجاری را تشریح کرد.
بابائی ضمن هدفگذاری بابت پخت وتوزیع تعداد یک میلیون پرس غذای گرم درماه  مبارک رمضان در قالب طرح "ایران همدل " تصریح کرد: درسالجاری با راه اندازی 250 آشپزخانه اطعام مهدوی در سطح استان و بهره مندی از ظرفیت و  همکاری خیران ومراکز نیکوکاری ، برنامه ریزی کردیم تا حداقل یک سبد کالا برای جامعه هدف 81 هزار خانوای تحت حمایت تهیه وتحویل نمائیم .
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به  طرح "پویش ایران مهربان" افزود: این طرح باهدف جذب حامی برای حمایت از خانواده های دارای ایتام ومحسنین مطرح شده وبرابر هدفگذاری امیدواریم تا پایان خردادماه سالجاری هیچ فرزند یتیمی، بدون حامی نباشد .
وی اشاره کرد: هم استانی های عزیز برای اهداء نذورات و تبرعات خود با ارسال عدد 1 به سرشماره 3000333317  می توانند در حمایت از طرحهای کمیته امداد مشارکت نمایند .
بابائی بر ضرورت استفاده ومعرفی سوژه های برتر مددجویی در زمینه های اشتغال و تحصیل و همچنین معرفی خیران و نیکوکاران در رسانه ی صداسیما در راستای ارتقای اطلاع رسانی خدمات کمیته امداد تاکید کرد وافزود:  امیدواریم صداوسیمای مرکز استان گلستان دربرنامه های ویژه افطار وسحر، نسبت به آگاهی بخشی از فعالیت های امداد به مردم عزیز استان وراههای مشارکت خیران در طرحهای کمیته امداد و با تولید برنامه های متنوع این نهاد را یاری نمایند.  
همچنین در این دیدار مدیر کل صداوسیمای مرکز گلستان گفت : کمیته امداد امام خمینی (ره) و صداو سیمای جمهوری اسلامی،  یک نگاه مشترک و نزدیک به هم دارند و نوع نگاه صدا و سیما در تعامل با کمیته امداد ورای سایر سازمان‌ها است.
منتظر حجت ، مدیر کل صداو سیمای مرکزگلستان ،ضمن اعلام آمادگی برای استفاده از تمام ظرفیت رسانه در راستای پوشش تصویری و خبری برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در ماه مبارک رمضان گفت: طبق روال سالهای گذشته صدا و سیما اهتمام خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های امداد در قالب طرح های ایران همدل ، اطعام مهدوی و همچنین پویش ایران مهربان انجام خواهد داد وهرکجا ورود صداو سیما کمک می کند تا مشکلی از نیازمندان برطرف شود، این آمادگی در ما وجود دارد و ما افتخار می کنیم خدمتی به جامعه آسیب پذیر و نیازمند ارائه نماییم .
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید