دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۵۳۱
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

مرکزنیکوکاری ائمه اطهار(ع) با حمایت از 100 یتیم اردبیلی به پویش ایران مهربان پیوست

مرکزنیکوکاری ائمه اطهار(ع) با حمایت از 100 یتیم اردبیلی به پویش ایران مهربان پیوست
(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۰۹:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مرکزنیکوکاری ائمه اطهار(ع) با پیوستن به «پویش ایران مهربان»، حمایت از 100 یتیم زیر شش سال تحت حمایت این نهاد را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان، مرکزنیکوکاری ائمه اطهار(ع) به «پویش ایران مهربان» پیوست، گفت: این مرکزنیکوکاری حمایت از 100 یتیم زیر شش سال تحت حمایت را برعهده گرفت است.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم «پویش ایران مهربان»، افزایش سرانه پرداختی فرزندان خانوار تحت حمایت است، بیان کرد: با یاری هرچه بیشتر حامیان خواهیم توانست آینده‌ روشنی را برای ایتام و فرزندان محسنین رقم بزنیم.
دشتی با بیان اینکه خیران برای پیوستن به «پویش ایران مهربان» می‌توانند عدد یک(۱) را به سامانه پیامکی 3000333345 ارسال کنند، افزود: شماره تلفن 04533746200 اداره اکرام کمیته امداد استان اردبیل نیز برای هماهنگی‌های هرچه بیشتر در اختیار نیکوکاران قرار دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به کمک 17 میلیارد تومانی نقدی و غیرنقدی حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود در سال 1399، گفت: کمک‌های حامیان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه خود در سال 98 با 64 درصد افزایش روبه‌رو بوده است.
وی با اعلام اینکه بیش از 14 میلیارد تومان از این مبلغ به صورت نقدی به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است، بیان کرد: طرح اکرام یکی از طرح‌های برجسته کمیته امداد در زمینه اعتمادسازی و شفاف‌سازی است که در آن کمک‌های حامیان بدون واسطه و به صورت مستقیم به حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌شود.
دشتی با بیان اینکه هم‌اکنون 1900 یتیم و 5431 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، بیان کرد: بخش مهمی از نیازهای اساسی ایتام و محسنین با کمک‌های حامیان رفع می‌شود که این امر موجب شکوفایی استعدادهای نهفته آنها شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۴۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید