دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۶
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۱۵۳۷
گزارشگر : ۹۳

۲۰ میلیارد تومان بسته معیشتی در ماه رمضان میان مددجویان استان بوشهر توزیع می‌شود

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۱۶

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز توزیع بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان میان مددجویان خبر داد و گفت: در این راستا ۵۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان میان مددجویان توزیع می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ظهر امروز در آیین آغاز توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان تحت حمایت این نهاد با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در این ماه با عظمت خدمات‌رسانی به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت افزایش می‌یابد.

وی با قدردانی از نیکوکاران و سخاوتمندی خیران بوشهری افزود: در ایام عید نوروز خیران در خدمات‌رسانی، کمک‌رسانی قابل توجهی به جامعه هدف کردند و در این راستا در 14 ماه شرایط کرونایی رسیدگی به آسیب دیدگان اقتصادی و معیشتی مورد توجه قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به آغاز رزمایش همدلی و احسان در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان تصریح کرد: در این زمینه 50 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع می‌شود.

لطفی ارزش هر بسته معیشتی را 400 هزار تومان دانست و با بیان اینکه اقلام مختلف مواد غذایی در این بسته معیشتی وجود دارد گفت: در مجموع به ارزش 20 میلیارد تومان بسته معیشتی تحویل مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در ماه مبارک رمضان می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان در 20 نقطه استان بوشهر افزود: در ماه مبارک رمضان روزانه 20 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اجرا این برنامه‌های کمک‌رسانی در ماه مبارک رمضان را با همکاری مردم مومن و نیکوکار استان دانست و تاکید کرد: نیکوکاران در صورت تمایل شرکت در رزمایش ایران همدل - اطعام مهدوی می‌توانند با استفاده از روش‌های کد دستوری 1# 07718877 و یا شماره کارت 6037997950030370  اقدام کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید