دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۱۵۳۹
گزارشگر : ۷۸

رشد 31 درصدی کمک‌های مردم خراسان شمالی به جشن نیکوکاری

(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۲۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از افزایش 31 درصدی کمک‌های مردمی به جشن نیکوکاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه مردم سخاوتمند خراسان شمالی امسال با شعار عید را به خانه‌هایشان ببریم در جشن نیکوکاری شرکت کردند، گفت: جشن نیکوکاری، همه‌ساله باهدف کمک به مددجویان کمیته امداد و آحاد نیازمندان جامعه برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: طی برگزاری جشن نیکوکاری در سال 99 بیش از 8 میلیارد و 843 میلیون تومان کمک جمع‌آوری شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 31 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی یادآور شد: از مجموع کمک‌های اهدایی در جشن نیکوکاری 663 میلیون تومان آن نقدی و باقی‌مانده نیز غیر نقدی است.
وی با تأکید بر اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در دو هزار مدرسه استان در جشن نیکوکاری امسال برای رفع نیازمندی‌های دانش آموزان همان مدرسه صرف شد، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس مناطق برخوردار، برای کمک به دانش آموزان سایر مدارس ارسال‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بیان کرد: خیران هم‌اکنون نیز می‌توانند با استفاده از کد دستوری #058*8877* و بدون هزینه در کمک به نیازمندان در طول شبانه‌روز کمک‌های نقدی خود را به جشن نیکوکاری و یا سایر سرفصل‌های امداد واریز نمایند.
وی یادآور شد: میزان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری سال گذشته ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.
الهی راد در ادامه به اجرای طرح پویش «ایران مهربان» در حمایت از ایتام اشاره کرد و افزود: شیوه‌های مشارکت در این پویش، ثبت‌نام در سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۰۱۶ و یا شماره ۹۰۲۷۶۷۹۴۴۹ و تماس با شماره ۰۵۸۳۲۲۵۷۶۵۱ و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد سطح استان است.

تعداد بازدید : ۲۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید