دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۲
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۱۵۴۳
گزارشگر : ۹۸
آغاز به کار آشپزخانه‌های اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان:

ایران همدل – اطعام مهدوی پویشی برای همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان البرزی

(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۴۲

۸۶ آشپزخانه اطعام مهدوی جهت کمک به اطعام نیازمندان البرزی در ماه مبارک رمضان آغاز به کارکردند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: در پویش ایران همدل کمیته امداد امام (ره) البرز با همکاری مراکز نیکوکاری، ائمه جمعه و خیران، تعداد ۱۴ آشپزخانه مرکزی و ۷۲ آشپزخانه اقماری با عنوان  "اطعام مهدوی" در سطح استان راه‌اندازی و به‌صورت روزانه ۳۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان البرزی توزیع می‌نماید.
وی بابیان اینکه طرح اطعام مهدوی یکی از فعالیت‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان می‌باشد گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته علاوه بر این طرح پویش ایران مهربان باهدف جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین به‌طورجدی پیگیری خواهد شد. همچنین آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، افطاری ساده، توزیع بسته‌های معیشتی و طرح مفتاح الجنه ازجمله سایر برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک می‌باشد
لشینی با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی اخیر، مددجویان و سایر محرومان بیش‌ازپیش نیازمند حمایت خیران هستند افزود: بهره‌برداری از تمام ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اعم از خیران، اصناف، مراکز نیکوکاری، هیات های مذهبی، حسینیه‌ها، تکایا، نیروهای مقاومت بسیج و ایجاد تمهیدات لازم برای استفاده از ظرفیت داوطلبانه بسیجیان و گروه‌های جهادی در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر اطعام مهدوی از اهداف و برنامه‌های کمیته امداد البرز در ماه رمضان محسوب می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه آشپزخانه‌های اطعام مهدوی با رعایت تمامی موازین بهداشتی مشغول به کار می‌باشد و برای جلوگیری از هرگونه تجمع غذای طبخ شده درب منزل مددجویان و نیازمندان مناطق محروم و حاشیه‌نشین استان البرز ارسال خواهد شود.
لشینی با ابراز اینکه ایران همدل پویشی برای همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان در ماه رمضان است. گفت: مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از ۲۵۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، تماس با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۸۳۶۲ راه‌های مشارکت مردم نیکوکار در طرح اطعام مهدوی است.
 
تعداد بازدید : ۴۶۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید