دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۲:۲۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۱۵۴۵
گزارشگر : ۱۰۰

طرح ایران مهربان سفره ی گسترده ای برای مشارکت نیکوکاران ایلامی است

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۰۲:۲۸

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: طرح ایران مهربان که در ادامه طرح اکرام ایتام است سفره و خوان گسترده ای برای مشارکت مردم نوع دوست استان ایلام در زمینه نیکوکاری و کمک به ایتام و نیازمندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،قنبر موسی نژاد در دیدار با یکی از نیکوکاران و حامیان مقیم تهران که سرپرستی تعدادی از ایتام ایلامی را عهده دار شده است بیان کرد: تاکنون افراد و گروههای زیادی با پیوستن به این پویش حمایت از کودکان یتیم و نیازمند ایلامی را عهده دار شده اند و ما همچنان از افراد و گروههای مختلف دیگر برای پیوستن به این پویش دعوت می کنیم.
وی اضافه کرد: در قالب این پویش به حول و قوه الهی برای جذب تعداد 22 هزار حامی هدف گذاری شده است و با این اتفاق بخش زیادی از مشکلات خانواده های یتیم و نیازمند برطرف خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه هر شخصی در قبال هم نوعان جامعه دارای مسئولیت اجتماعی است گفت: مشارکت در دستگیری از نیازمندان یکی از بهترین زمینه های عمل کردن به مسئولیت های اجتماعی است.
موسی نژاد با بیان اینکه نظام خیر و احسان در کشور ما نیازمند ساماندهی است گفت: در کشورهای توسعه یافته دنیا امورات خیر و نیکوکاری نظام مند بوده و عمده دستگاههای و سازمانها عضو این نوع نظام هستند.
وی تصریح کرد: استان ایلام  علی رغم اینکه دارای منابع غنی بسیار برای رشد و توسعه است همچنان از استانهای محروم کشور بوده بنابر این مشارکت  خیرین در کمک به نیازمندان می تواند بخشی از مشکلات محرومین استان را برطرف کند.
این حامی نیکوکار نیز در این دیدار گفت: کمک به کودکان یتیم و نیازمند اتفاق نیکویی بوده که همکاران ما در این موسسه با سرپرستی از ایتام ایلامی به آن ورود کرده اند.
اسفندیاری افزود: از آنجایی که کمک به مناطق محروم از برنامه های این موسسه است در اینده قطعا کمک به نیازمندان استان ایلام ادامه داشته و بیشتر خواهد شد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید